Klausti / Contact us
Toggle Nav
Mano krepšelis

NISSAN DALYS

  Reikalingos NISSAN DALYS tavo automobiliui?

  Apsilankei ten kur reikia! Autolo.lt visada visada galima rasti aukštos kokybės atsargines dalis NISSAN automobiliams. Autolo.lt parduodamos naujos automobilių dalys ir visiems patogiu būdu pristatomos nurodytu adresu visoje Europoje.
  Patarimai kaip efektyviai naudotis autolo.lt

  NISSAN dalys

NISSAN dalys

Autolo.lt internetinėje parduotuvėje sukurti įrankiai padeda patogiai išsirinkti reikalingas autodalis tavo mylimiausiam NISSAN automobiliui. Puikiai suprantame, kad patyrusiam vairuotojui yra daug pigiau pačiam pirkti reikiamas NISSAN dalis ir jas sumontuoti savo automobilyje. Todėl visada galima greičiau rasti NISSAN dalis naudojantis kairėje pusėje esančiais filtravimo įrankiais. Jeigu taip atsitiktų, kad visdėlto nepavyksta rasti reikiamų NISSAN dalių drąsiai klauskite autolo.lt konsultanto pagalbos. Autolo.lt elektroninėje parduotuvėje visada rasite ne tik populiariausias NISSAN dalis savo automobilių, bet ir kitų populiariausių auto gamintojų dalis.

automobilių dalys

Alyvos ir skysčiai

Išsirinkite techninį skystį reikalingą savo automobiliui. Naudojama kokybiška automobilio alyva prailgina variklio ir kitų auto komponentų eksploatavimo trukmę, sumažina degalų sąnaudas, pagerina sutepimą, valymą ir apsaugą nuo korozijos. El.parduotuvėje visada yra variklinė alyva, pavarų alyva, hidraulinės alyvos ir kiti reikalingi skysčiai tavo automobiliui.

Amortizacijos sistema

Patogiai ir greitai raskite reikalingus amortizatorius, amortizatoriaus apsauginio dangtelio komplektus, kompresorius, reguliavimo varžtus, spyruokles, spyruoklių dangtelius, pneumatines pakabas, reles ar net visus reikalingus varžtus automobilio kėbulo amortizavimo sistemai. Visos NISSAN dalys amortizavimo sistemai.

Davikliai, relės, valdymo blokai

Kokybiškos ir nebrangios originalios gamintojų automobilių dalys, įvairūs davikliai, relės, valdymo blokai. Visada mūsų perduotuvėje galima rasti garso signalo reles, temperatūros daviklius, NISSAN centrinio užrakto sistemos valdymo blokus, degalų sistemos jutiklius ar net padangų slėgio jutiklius.

Diržai, grandinės, ritinėliai

Variklio grandinės, auto diržai, ritinėliai ir kitos NISSAN dalys tavo mylimiausio automobilio sklandžiam veikimui: diržo įtempikliai, paskirstymo diržai, vandens siurblio skriemuoliai, vibracijos slopintuvai, sinchronizavimo grandinės, paskirstymo diržų komplektai, dangteliai, lanksčios įvorės, kreipiantieji skriemuoliai.

Elektros įranga

Kokybiška elektros įranga NISSAN automobiliams: akumuliatoriai, diržai, starteriai, saugiklių blokų laikikliai, uždegimo laikikliai, anglies šepetėliai, garsiniai signalai, kintamos srovės generatoriai, solenoidiniai jungikliai – viskas ko reikia funkciniam automobilio energijos gaminimui.

Filtrai

Platus kokybiškų filtrų pasirinkimas. Įvairūs filtrai alyvos ir oro valymui. Išsirinkite sau tinkantį filtrą iš galimų populiariausių variantų: alyvos filtrai, kuro filtrai, salono filtrai, oro filtrai, automatinės transmisijos filtrai, filtrai motociklams, išskirtiniai filtrai sportiniams automobiliams ir kitų tipų filtrai.

Guoliai automobiliams

Išsirinkite geriausius rato guolius iš populiariausių automobilių guolių gamintojų: Skf guoliai, ridex guoliai, A.B.S. guoliai, SKV, Kamoka, Complex, Profit ir kt. Taip pat šiame skyriuje yra ir kardaniniai velenai, alkūniniai velenai, įvorės, neautomatinės transmisijos guoliai, varantieji guoliai, veleno sandarikliai, dangteliai ir visko dar daugiau.

Išmetimo sistema

automobilio išmetimo sistema skirta garso izoliacijai, slopinimui, dujų išmetimui ir teršalų surinkimui. Šiame skyriuje yra visi reikalingi pagrindiniai išmetimo sistemos komponentai NISSAN automobiliui: duslintuvai, duslintuvų antgaliai, bakeliai, lanksčios jungtys, katalizatoriai, suodžių filtrai, liambda zondas, rezonatorius, flanšai, sensorių adaptariai, sąvaržos, vamzdžiai ir visi kiti reikalingi komponentai tavo automobiliui.

Kardaniniai velenai ir diferencialai

Šiame skyriuje yra įvarios paskirties kardaniniai velenai (varantysis velenas jungiantis diferencialą ir valdomą ratą) ir diferencialai, bei kiti elementai tokie kaip kardaninio veleno centrinis guolis, kardaninio veleno pakabos, diferencialo remontui reikalingi komplektai, skiriamoji pavara, diferencialo veleno sandariklis, universalus sujungimas ir skiriamosios dėžės veleno sandariklis.

Kėbulo dalys

Ieškantiems kokybiškų kėbulo dalių už gerą kainą verta užsukti į parduotuvės kėbulo dalių skyrių. Čia visada yra geriausių gamintojų gaminamos naujos kėbulo dalys NISSAN dalys tavo automobiliui. Jau dabar galima išsirinkti reikiamas kėbulo dalis už pigiausią kainą ir visa tai užsisakyk internetu.

Kuro padavimo sistema

Nė vienas NISSAN benzininis ar dyzelinis variklis neveiktų be kuro padavimo sistemos. Būtinai užsuk į šį skyrių kur yra pigiausios autodalys kuro padavimo sistemai.

Oro kondicionavimo sistema

Koks šiuolaikinis automobilis be oro kondicionavimo sistemos reguliuojamos automatiniu ar rankiniu būdu? Oro kondicionavimo sistema suteikia daug privalumų: ne tik atšaldo automobilio salono orą kai būna karšta, bet ir užtikrina kokybišką oro filtravimą bei cirkuliaciją. Šiame skyriuje yra visos NISSAN dalys reikalingos tavo auto.

automobilio pakaba, svirtys

Netvarkinga pakaba neužtikrina automobilio stabilumo, važiavimo komforto ir saugumo? Reikalingas pneumatinės pakabos remontas, orinės pakabos remontas ar hidraulinės pakabos remontas? Visos reikalingos, patikimų gamintojų gamintos, pigiausios NISSAN dalys nuo veržlės ir guolių iki jutiklių bei svirčių yra autolo.lt internetinėje parduotuvėje. Vairuokite saugiai su tvarkinga automobilio pakaba.

Langų / stiklų valymo sistema

Neveikia automobilio langų valymo sistema? Reikalingi kokybiški langų valytuvai, vienas langų valytuvas ar net smulki langų valymo sistemos dalis? Kokybiškos pigiausios NISSAN dalys iš gerai žinomų gamintojų laukia tavęs. Išsirink reikiamas priekinio stiklo valymo sistemos dalis, pakeisk naujomis ir vairuok saugiai kelyje. Visos reikiamos autodalys yra čia: varikliukai, siurbliai, valytuvai, purkštukai, jutikliai ir dar daugiau.

Pavarų dėžė / Transmisija

Kiekvienam automobiliui labai svarbus komponentas - pavarų dėžė (transmisija [angl. Transmission / gearbox] ar dar vadinama greičių dėžė). Priklausomai nuo automobilio klasės transmisija būna kelių tipų: rankinio valdymo pavarų dėžė, automatinė pavarų dėžė ir pusiau automatinė dėžė. Automatinių dėžių remontas nėra pigus, todėl tinkama eksploatacija ir priežiūra yra būtina kiekvienam NISSAN automobiliui.

Ratų varančioji sistema

Viena svarbiausių automobilio pakabos dalių yra šarnyras (angliškai ball joint, shaft). Šarnyrai (dar vadinami granata, svirtys, pusašis) jungia atskiras detales ir dėl to dalys gali laisvai sukiotis. Šarnyrais jungiami velenai, kurie dirbant turi pakrypti dideliais kampais. Su tokiomis svirtimis sujungti ratų velenai suteikia automobilio pakabai stabilumo.

Remonto komplektai

Keičiant senas auto dalis į naujas visada naudinga turėti remonto komplektus. Populiariausi remonto komplektai (dar vadinami šie remonto komplektai gali būti trumpinami ir vadinami rem komplektas): vairo kolonelės rem komplektas, padangų remonto komplektas, suporto rem komplektas, vairo stiprintuvo siurblio remontinis komplektas, stabdžių suportų remonto komplektas, kuro siurblio remontinis komplektas, turbinos rem komplektas. Taip pat autolo.lt galima rasti remonto komplektus variklio alsuoklio pakeitimui, variklio bloko alsuoklio vožtuvo pakeitimui, hidraulinio siurblio tarpinių rinkiniui pakeisti ar kitas dalis.

Riebokšliai ir tarpinės

Populiariausių gamintojų pagaminti riebokšliai, aukštos kokybės tarpinės / tarpikliai / guminiai sandarinimo žiedai naudojami nejudančių ir išardomų sujungimų sandarinimui įvairiuose automobilio surinkimo mazguose.

Sankaba

automobilio sankaba perjungia pavaras į aukštesnę ar žemesnę taip sudarydama galimybę perduoti sukimo jėgą į varomuosius automobilio ratus. Sankaba yra jungiamoji dalis tarp variklio ir pavarų dėžės. Kai sugenda sankabos diskas, smagratis, sankabos cilindriukas, sankabos komplektas su smargračiu ar kitos sankabos dalys būtinas sankabos remontas su kokybiškomis NISSAN OEM dalimis.

Stabdžių sistema

Laiko patikrinti stabdžių sistemų dalių gamintojai siūlo išsirinkti geriausius stabdžių sistemų komponentus. Kiekvieno NISSAN automobilio stabdžiai naudojami greičiui sumažinti arba neleisti automobiliui nuriedėti. Nuo stabdžių sistemos būklės priklauso automobilio stabdymo efektyvumas ir ašies ratų stabdymo jėgų tolygumas. Pajutote, kad sumažėjo stabdymo efektyvumas? Pats laikas atnaujinti stabdžių sistemos komponentus.

Šildymo ir vėdinimo sistema

automobilio šildymo ir vėdinimo sistema sukuria jaukesnį mikroklimatą keleiviams visais keturiais metų laikais. Priklausomai nuo šildymo sistemos ar vėdinimo sistemos tipo ir galimybių įvairių jutiklių pagalba auto salone galima palaikyti reikiamus parametrus automatiniu arba individualiai nustatytu režimu. Reikalingos NISSAN dalys vėdinimo ir šildymo sistemai?

Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema

Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistemos užtikrina sklandų, stabilų ir efektyvų automobilio variklio degimo sistemos procesą. Kai sunkiai kuriasi variklis ar nestabilus variklio darbas panašus į variklio trūkčiojimą riedėjimo metu, maža variklio galia ir padidėjo kuro sąnaudos vadinasi sunkiai užsidega degalų ir oro mišinys. Reikalingas degimo sistemos remontas.

Vairo mechanizmas

Šią vairo mechanizmo sistemą sudaro vairas, vairo kolonėlė, vairo mechanizmas, vairo pavara, vairo amortizatorius, apsauginės gumos, vairo kolonėlės perdavimo detalės, vairo stiprintuvo alyvos sistema ir vairo stiprintuvo siurblys.

Vamzdžiai ir žarnos

Kokybiški vamzdžiai ir žarnos (šlangos) automobilio sistemoms naudojami užtikrintam skysčių ar dujų judėjimui iš vieno taško į kitą. Žarnos ir vamzdžiai būna skirtingų tipų su skirtingomis paskirtimis. Pvz. stabdžių vamzdeliai, armuotos stabdžių žarnelės, sankabos vamzdžiai, aušinimo sistemos žarnos, stabdžių vamzdelių sujungimai, ar kitokios hidraulinių sistemos žarnos.

Variklio aušinimo sistema

Gerai veikianti automobilio aušinimo sistema turi palaikyti automobilio variklio optimalią 90°C darbo termperatūrą. Pagrindinė variklio aušinimo sistemos paskirtis yra apsaugoti variklį, kad ne perkaistų, nes pvz. per daug įkaitusi NISSAN variklio alyva gali prarasti reikiamas tepimo savybes. Todėl keičiant variklio aušinimo sistemos dalis į naujas reikia pasirinkti kokybiškas, gerai žinomų gamintojų dalimis.

Variklio dalys

Variklis – automobilio širdis, suteikianti automobiliui judėjimą, o kitoms jo sistemoms galimybę funkcionuoti. Šiandien vis dar naudojami populiariausi NISSAN benzininiai varikliai ir dyzelinis variklis, nors jau yra ir hibridiniai varikliai, bei elektriniai varikliai. Kiekvieno variklio tarnavimo laikas priklauso nuo vairuotojo vairavimo stiliaus ir tinkamos variklio priežiūros. Dažniausiai NISSAN variklių remontas reikalauja patyrusio specialisto pagalbos, kuriam visas reikiamas variklio dalis galite rasti variklio dalių skyriuje.

Visos NISSAN dalys tavo patogumui!

Visos internetinėje parduotuvėje esančios NISSAN dalys yra surūšiuotos taip, kad lengviau rastumėte reikiamas NISSAN dalis.

Būtina pasirinkti dalis NISSAN automobiliui naudojantis internetinės parduotuvės greitu filtru Greitas autodalių filtras yra kiekviename autolo.lt puslapio viršuje, kairėje pusėje, kad išsirinktumėte tinkamas dalis būtent savo automobiliui.
NISSAN dalys

NISSANs automobilių dalys

Populiariausios NISSAN dalys tavo automobiliui

Nori suremontuoti NISSAN transporto priemonę?
Domina NISSAN dalys, kurių nepavyko rasti internetinėje parduotuvėje? Susisiek su autolo.lt vadybininkais (kontaktus rasi prie kontaktų), kurie būtinai padės parinkti tinkamas prekes. Arba ieškok dalių pagal automobilio markę tarp žemiau pateiktų produktų.
Peržiūrėti kaip Grid List

Prekių 1-1613872

Rikiuoti mažėjančia tvarka
Page
per puslapį

Populiariausi klausimai ir atsakymai

Žemiau yra keletas naudingų greitų atsakymų apie ieškomas dalis.

Štai kodėl patyrę vairuotojai renkasi visas autodalis iš vienos internetinės parduotuvės:
 1. Autolo.lt – patogiausia ir geriausia automobilio dalių internetinė parduotuvė jūsų automobiliui. Sukūrėme ir pasidalinome su Jumis puikiais įrankiais patogiam autodalių suradimui. Parduotuvėje rasite daugeliui populiariausių automobilių reikiamas dalis, todėl Jums nereikės vargti ieškant reikiamų autodalių skirtingose parduotuvėse. 
 2. Didelis patikimų autodalių gamintojų pasirinkimas, kurių dėka valdyti automobilį bus saugu vairuoti.
 3. Paieškoje rastas reikiamas dalis net ir tokias kaip NISSAN DALYS greitai ir patogiai įsigysite pasinaudoję greitu atsiskaitymo būdu.
 4. Patogus dalių pristatymas į biurą ar namus su populiariausiais kurjeriais.
 5. Sumažinkite automobilio prastovas, bei prailginkite automobilio dalių tarnavimo laiką naudodami autolo.lt autodalis.
 6. Parduotuvėje parduodamos automobilių dalys yra sertifikuotų ir patikimų gamintojų, todėl perkant OEM autodalis tikrai žinosite, kad perkate kokybiškas ir patikimas autodalis.
 7. Didelis autodetalių pasirinkimas.
 8. Turime visas Jums reikiamas auto dalis vienoje elektroninėje parduotuvėje.

Didelis autodalių pasirinkimas, daugiau išsamesnės informacijos apie pasirenkamas dalis.

Visada patogu, kai visos reikiamos NISSAN DALYS yra vienoje vietoje. Perkant iš vieno tiekėjo gali daugiau sutaupyti prekių siuntimui.

NISSAN DALYS bus pristatytos greičiau kai pasirenkamas trumpesnis užsakomos prekės (-ių) pristatymo laikas (žr. prie kiekvieno produkto individualiai).

Jeigu reikalingos NISSAN DALYS ir nežinote kurias rinktis verta pasinaudoti nemokama konsultacija. Parašyk žinutę vadybininkui arba paskambink telefonu.

Internetinėje parduotuvėje AUTOLO.lt | Autodalys internetu parduodamos įvairios NISSAN DALYS , kurių kaina € gali būti net nuo € iki €€€€ . Rinkis prekes atidžiai ir tikrai galėsi ženkliai sutaupyti. Kaip ir minėta anksčiau NISSAN DALYS parduotuvėje gali kainuoti net ir nuo keleto Euro centų iki kelių dešimčių ar šimtų Eurų. Apsiperkant Autolo.lt parduotuvėje pigiausios dalys internetu (internetinėje parduotuvėje galima rasti daug išskirtinių nuolaidų, ko fizinėje parduotuvėje nepamatysi ir nerasi). Renkantis naujas dalis visada verta rinktis naujas originalias dalis. Autolo.lt internetinėje parduotuvėje NISSAN DALYS gali būti originalios arba neturint visada yra pasiūlomos analogiškos kitų gamintojų prekės arba galima individualiai užsisakyti reikiamas prekes.

Dažnai pasitaiko, kad autodalys tinka ir tam tikroms kitoms automobilių markių modifikacijoms nurodytoms skyrelyje "automobilių modifikacijos". Prašome atkreipti dėmesį, kad visiškas išsirinktų detalių suderinamumas gali būti užtikrintas pasirinkus autodalis pagal OEM numerius per autolo.lt OEM paieškos variklį matomą paieškos laukelį esantį kiekvieno puslapio viršuje. Autodalių aprašyme pateikta informacija negali garantuoti visiško suderinamumo su nurodyta tam tikra transporto priemone. Todėl prieš pateikdami užsakymą būtinai pasitikrinkite ar detalė atitinka iš seno automobilio išimtos detalės OEM numerį (angl. Original Equipment manufacturer).

Prekės esančios Lietuvos sandėlyje dažniausiai pristatomos per 3-4 d.d. Kitos prekės, kurios yra užsienio sandėliuose pristatomos per laiką nurodytą prie kiekvienos prekės (visas užsakomas prekių krepšelis yra pristatomas kartu ir nėra skaidomas). Norint nusipirkti naujas dalis geriausia rinkis internetinėje parduotuvėje AUTOLO.lt | Autodalys internetu, kur yra parduodamos įvairios NISSAN DALYS , kurių kaina € gali būti net € iki €€€€.
Nori suremontuoti savo transporto priemonę? Reikia dalių? Susisiek su autolo.lt vadybininkais (kontaktus rasi skyriuje kontaktai). Autolo vadybininkai būtinai padės parinkti tinkamas prekes.
Išsirinkai neoriginalią dalį?

Atkreipkite dėmesį ir būtinai pasitikrinkite ar pasirinkta detalė NISSAN DALYS tikrai tinka jūsų automobiliui pagal markę, modelį ir gaminimo metus. Jei kyla nors kažkiek abejonių drąsiai klauskite konsultanto patarimo interneto parduotuvės gyvoje pagalboje ar nurodytu kontaktiniu telefonu arba parašykite žinutę el.paštu.

Kai ilgai ieškotos NISSAN DALYS jau atrodo yra čia pat, lengvai pasiekiami ranka, staiga supranti, kad reikalinga dalis nėra sandėlyje. Gali atsitikti ir taip. Didelę dalį autodalių su publikuota kaina galima rezervuoti, bet iš anksto apmokant už dalis be jos grąžinimo galimybės. Tokiu atveju NISSAN DALYS kainuoja tiek pat tik tenka ilgiau palaukti kol gamintojas pagamins ir pristatys šias prekes. Taigi šiuo atveju gali tekti palaukti reikalingos dalies nuo 2-6 savaičių.

Neradote reikalingos auto detalės autolo.lt sandėlyje?

Reikia pagalbos ar patarimo?

Pasitikslink iš anksto su autolo.lt konsultantu ir sutaupyk daug laiko.
Konsultuokis su automobilių dalių konsultantais gyvoje pagalboje arba kontaktuose nurodytu el.paštu.

Ar gali būti automobilių dalys internetu užsakomos greičiau?

Kuomet negali ilgai laukti ir greitai reikalingos NISSAN DALYS atsiskaitant galima pasirinkti greito pristatymo galimybę ir tuomet prioritetines autodalis kurjeris pristatys greičiau (daugiau apie šią galimybę žr. Prekių pristatymas)

Gali būti ir taip, kad kai kurios publikuotos autodalys nepakankamai išsamiai aprašytos. Tokiais atvejais, kaip pvz gal gali būti ir šis, drąsiai klauskite autolo.lt specialistų patarimo. Dažnai gali pasitaikyti, kad autolo.lt esančios NISSAN DALYS yra su gera pigiausia kaina ir yra sandėlyje, tokias dalis galite drąsiai įsigyti pagal nurodytas sąlygas. Jeigu turite papildomų klausimų apie šį gaminį ar reikalinga išsamesnė informacija apie kitas prekes, galite susisiekti su mumis ar atsiųsti mums klausimą žemiau nurodytais kontaktais!

Suprantame, kad kiekvieną automobilio meistrą bei vairuotoją domina pigios dalys, todėl visada dirbdami siekiame pasiūlyti pigiausią įmanomą autodalių kainą internetu.

Radai autodalį autolo.lt internetinėje parduotuvėje, bet pastarosios šiuo metu nėra sandėlyje arba nenurodyta kaina? Tais atvejais jeigu nerandate ieškomų autodalių kainos susisiekite su autolo.lt specialistais, kurie patikslins ieškomų dalių prieinamumą, pristatymo laiką ir kainą arba pasiūlys analogišką dalį.

Radai autodalį autolo.lt internetinėje parduotuvėje, bet pastarosios šiuo metu nėra sandėlyje arba nenurodyta kaina? Tais atvejais jeigu nerandate ieškomų autodalių kainos susisiekite su autolo.lt specialistais, kurie patikslins ieškomų dalių prieinamumą, pristatymo laiką ir kainą arba pasiūlys analogišką dalį.

Netinka pasirinktos NISSAN DALYS tavo automobiliui? Pasitikrink dar kartelį ar tinkamai išsirinkai dalis naudojant autodalių parinkimo įrankį pagal automobilio markę.

Autolo.lt galima rasti ir išsirinkti automobilių dalis pagal automobilio markę, gamintoją ar autodalis.

Radai neatitikimą ir žinai, kad NISSAN DALYS rodomos klaidinančiai? Matai, kad detalė atvaizduojama netinkamoje katalogo pozicijoje, pasidalink su konsultantais savo patirtimi, būtume labai dėkingi turėdami galimybę sužinoti tokią svarbią informaciją ir ištaisyti pastebėtą netikslumą.
Informuokite autolo.lt konsultantus, kurie ne tik padės tinkamai parinkti reikiamas autodalis tavo automobiliui, bet ir pašalins pastebėtus netikslumus. Iš anksto dėkojame už supratingumą ir pagalbą visiems. Ačiū!

Neleiskite mažyčiam triukšmui pastoviai apsigyventi automobilio salone. Vos tik pastebėjote, kad netinkamai veikia autodalys pasirūpinkite naujos auto detalės pakeitimu. Taip sutaupysite ne mažai pinigų automobilio dalims, o automobilio remonto kaina bus maža, kuomet gedimai nustatomi ir tvarkomi laiku.

Reikia pagalbos išsirenkant geriausias dalis?
Susisiek su patyrusiais autolo.lt specialistais

Turime visas reikiamas automobilių dalis!

Visos autodalys internetu vienoje vietoje

Ieškote kokybiškų dalių, priedų bei aksesuarų automobiliui? O gal ieškote auto dalių, kurias norite pristatyti automobilio meistrui?
Apsiperkant internetinėje automobilio dalių parduotuvėje gausite tai ko reikia lengvai ir greitai, be jokio laiko gaišimo ėjimui į fizinę automobilių parduotuvę. Atraskite greitai reikiamas autodalis ir pristatysime jas tiesiai iki Jūsų namų slenksčio.

Padedame lengvai rasti visas reikiamas autodalis, elektroniką, priedus ir aksesuarus tavo automobiliui

Kai automobilis netikėtai sugenda kartais gali būti nelengvas uždavinys surasti tinkamas autodalis pigiai ir greitai. Savaime suprantama norisi, kad automobilis būtų tinkamai sutvarkytas ir kuo greičiau galima būtų juo važiuoti. Dažniausiai jeigu automobilį remontuoja automobilių serviso mechanikas nežinote kokias autodalis įdės į automobilį, o sąskaita už autodalis, bei automobilio remontą gali būti tikrai ne pigi. Pirkdami autodalis internetu galite ramiau atsipūsti žinodami, kad gausite norimo gamintojo kokybiškas auto dalis ir mokėsite už auto dalis pigiau. O su autolo.lt autodalys internetu pigiau ir pristatomos greičiau.

Autolo.lt – geriausias naujų kokybiškų auto dalių tiekėjas tavo automobiliui

Atraskite greitai ir patogiai autodalis mūsų internetinėje parduotuvėje. Autodalys internetu gali būti užsakomos savitarnoje jums patogiais būdais renkantis detales pagal gamintoją, automobilių dalių rūšis, automobilio markę ir tai dar ne viskas. Galite patogiai ir greitai filtruoti reikiamas dalis iš pateikto ilgo auto dalių sąrašo. Taip sutaupysite daug savo brangaus laiko renkantis tinkamas automobilio dalis.

Populiariausių gamintojų dalys

Autolo.lt internetinėje parduotuvėje gali rasti aukščiausios kokybės dalis visoms transporto priemonėms iš daugiau nei 100 populiariausių gamintojų ir šis tiekėjų sąrašas pastoviai pildomas. Internetinėje parduotuvėje galima rasti visų populiariausių ir kitų automobilių gamintojų dalis tokių kaip Mercedes-benz, Bmw, Vw, Ford, Audi, Peugeot, Nissan, Toyota, Renault, Opel, Honda, Fiat, Citroen, Hyundai, Volvo, Skoda, Alfa Romeo, Mitsubishi, Kia, Seat, Chevrolet, Mini, Jaguar, Jeep, Land Rover. Atraskite populiariausių gamintojų automobilių dalis A.B.S., AIRTEX, AJUSA, ALKAR, AMC, AS-PL, ASMET, ATE, AUTOFREN, AUTOFREN SEINSA ir gaukite tik originalias gamintojų dalis iki savo durų slenksčio.

Kodėl verta rinktis mus?

Kuomet renkatės autodalis savo NISSAN automobiliui visada rinkitės patikimą partnerį kokybiškų dalių tiekimui. Mūsų specialistų komanda deda visas pastangas, kad gautumėte aukščiausios kokybės paslaugas.
Mūsų išskirtinumai:

 • Daugiau nei 507114 dalių elektroninėje parduotuvėje nuo varžtelio, padangų, alyvos iki automobilio kėbulo dalių.
 • Pigios dalys yra dar viena svarbi priežastis pirkti autodalis internetinėje parduotuvėje, o dar ir sutaupysite daug savo brangaus laiko.
 • Specialistų patarimas internetu, telefonu ar el.paštu.
 • Greitas prekių pristatymas.
 • Pigiausios dalys už gerą kainą.
 • Daug teigiamų vairuotojų atsiliepimų.
 • Pinigų grąžinimo garantija (14 dienų).

Rūpinamės, kad aukščiausios kokybės dalys būtų prieinamos visiems vartotojams už pigiausią kainą nesvarbu ar yra reikalingos NISSAN DALYS ar kitos autodalys. Suprantame, kad dažną klientą domina pigiausios dalys, kokybiškos originalių sunkvežimių dalys, motociklų dalys, ar kitos automobilio dalys. automobilių vairuotojų poreikiai ir pomėgiai yra labai skirtingi ir nesvarbu ar nori pakeisti dalis naujomis ar paturbinti automobilį išskirtinėmis automobilio detalėmis tiuningui, automobilio galios, našumo padidinimui, ar atrasti reikiamus aksesuarus automobiliui viską ko reikia rasite geriausioje internetinėje parduotuvėje.

automobilio dalių pristatymas

Autolo.lt autodalių internetinėje parduotuvėje visada yra didelis autodalių pasirinkimas, išskirtiniai pasiūlymai, greitas, patogus ir saugus apsipirkimas, greitas autodalių pristatymas į visus Lietuvostokius kaip: Akmenė, Alytus, Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kaunas, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Klaipėda, Kretinga, Kudirkos Naumiestis, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai, Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Vilnius, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai ir Europos miestustokius kaip Amsterdamas, Atėnai, Belgradas, Berlynas, Bernas, Bratislava, Briuselis, Buchareštas, Budapeštas, Dublinas, Helsinkis, Kijevas, Kišiniovas, Kopenhaga, Lisabona, Liubliana, Liuksemburgas, Londonas, Madridas, Maskva, Minskas, Oslas, Paryžius, Podgorica, Praha, Priština, Reikjavikas, Roma, Ryga, Sarajevas, Skopjė, Sofija, Stokholmas, Talinas, Tirana, Varšuva, Viena, Vilnius, Zagrebas ir kitus Europos miestelius, pigiausios autodalys ir išskirtinė lojalumo politika.

Kodėl pigiausios dalys internetu?

Šiandien dauguma verslų siekia optimizuoti įmonės veiklą ir mažinti apkrovas fizinėms parduotuvėms ir suteikti patogią galimybę vartotojams įsigyti prekes greičiau ir patogiau internetu. Todėl ir mes siūlome vartotojams šią patrauklią galimybę įsigyti pigiau autodalis internetu. Dar vienas gana svarbus motyvas apie pigesnes autodalis yra puikiai suprantamas seniai vairuojantiems. Tik patyrę vairuotojai puikiai supranta, kad pigiausios dalys ne visada yra pats geriausias pasirinkimas naujoms automobilio dalims pakeisti dėl saugumo. Visi patyrę vairuotojai puikiai žino, kad pigiausios dalys ne visada taip gerai dirba kaip originalios dalys ir tarnauja trumpiau, bei dėvisi greičiau, o sukeliant ekstremalias darbines sąlygas autodalys gali ne taip gerai dirbti kaip OEM dalys. Dažnai auto laužynai gali pasiūlyti pigesnes naudotas dalis, bet jos niekada neatitiks naujų kokybiškų dalių ir tarnavimo laikas bus gerokai trumpesnis. Taigi dėl šių priežasčių ir orientuojamės į saugumą ir aukštos kokybės dalių tiekimą už visiems priimtiną galimą pigiausią kainą. Visos reikiamos autodalys internetu yra visiems lengvai prieinamos ir randamos autolo.lt dalių kataloge.
Nesvarbu, ar perkate automobiliui variklio ir pakabos dalis, naują padangų rinkinį, ar pagrindinius elementus tokius kaip variklio alyvą ir vairo stiprintuvo skystį, filtrus, auto lemputes, variklio dalis, viską ko reikia NISSAN automobiliui rasite autolo.lt.
Užsukite, pasinaudokite puikia аutodalių pasiūla, gera kokybe ir pasinaudoję mūsų paslaugomis rekomenduokite savo draugams bei pažįstamiems.

Sėkmingai ir greitai surastos NISSAN DALYS , bet norite sužinoti daugiau?

Visada, kai tik kyla neaiškumų bei klausimų apie pasirinktas automobilio dalis išsamesnę informaciją apie pasirinktą prekę galima rasti kiekvieno produkto aprašyme. Prieš dedant į krepšelį autodalis verta įsitikinti ar kaip ir šiuo atveju pasirinktos NISSAN DALYS tikrai tinka pasirinktai transporto priemonei. Todėl visada kai tik abejojate pasirinkimu galite susisiekti su mumis bet kokiu Jums patogiu būdu.
Dar neteko pirkti autodalis iš autolo.lt? Galite nemokamai registruotis, išsirinkiti kokybiškas autodalis ir išbandyti apsipirkimo paprastumą, greitumą ir mūsų komandos lankstumą. Rinktis naujas autodalis dabar.
Ačiū, kad esate kartu!