Klausti / Contact us
Toggle Nav
Mano krepšelis

KLEBER Padangos

  Reikalingos KLEBER Padangos tavo automobiliui?

  Apsilankei ten kur reikia! Autolo.lt visada galima rasti aukštos kokybės atsargines dalis automobiliams. Autolo.lt parduodamos naujos automobilių dalys ir visiems patogiu būdu pristatomos nurodytu adresu visoje Europoje.
  Patarimai kaip efektyviai naudotis autolo.lt

  KLEBER dalys
Padangos internetu automobiliams
Kiekvienas patyręs vairuotojas puikiai žino ir supranta, kad geriausios padangos yra naujos ir patikimo padangų gamintojo (tokių kaip Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Michelin ar Pirelli). Aišku kaip visada kiekvienas padangas renkasi pagal savo individualius prioritetus (vienus domina žemesnės padangos, kitus platesnės padangos, kitus moto padangos, ar 4x4 padangos, o dar kiti tiesiog ieško paprasčiausiai pigių padangų ir kitus prioritetus). Jeigu senosios padangos jau nusidėvėjo ir tapo nesaugios naudoti pasinaudokite puikiais patarimais kaip išsirinkti geriausias padangas automobiliui. Šiame puslapyje žemiau rasite daug puikių patarimų kaip išsirinkti geriausias padangas.

Padangų žymėjimas

Jeigu jau nusprendėte kokio tipo padangas Jūs rinksitės, kitas žingsnis – tinkamų parametrų padangos. Jūsų automobiliui tinkamų padangų parametrai dažniausiai yra pažymėti ant degalų įpilimo angos dangtelio arba ant vairuotojo pusės durelių statramsčio. Priklijuotame lipduke žymimi tinkamų padangų parametrai, pvz.: 245/45 R18.
Padangos internetu visiems automobiliams

245 – padangos plotis, kuris žymimas milimetrais.
45 – padangos profilio aukštis procentais su pločio santykiu.
R18 – skaičius 18, tai ratlankio dydis coliais, o raidė R žymi, kad tai radialinė padanga.

Peržiūrėti kaip Grid List

Prekių 1-32702

Rikiuoti mažėjančia tvarka
 1. KLEBER QUADRAXER SUV 215/65R16 98H-H783582352870783582645653-1
  KLEBER QUADRAXER SUV 215/65R16 98H

  KLEBER QUADRAXER SUV 215/65R16 98H-H783582352870783582645653-1

 2. KLEBER KRISALPHP3 SUV 235/50R19 99V-H8121863528708121867105173-1
  KLEBER KRISALPHP3 SUV 235/50R19 99V

  KLEBER KRISALPHP3 SUV 235/50R19 99V-H8121863528708121867105173-1

 3. KLEBER QUADRAXER SUV 225/55R18 102V-H0547991352870547991689823-1
  KLEBER QUADRAXER SUV 225/55R18 102V

  KLEBER QUADRAXER SUV 225/55R18 102V-H0547991352870547991689823-1

Page
per puslapį

Naudingi patarimai kaip pasirinkti padangas

Žemiau rasite daug naudingų patarimų kaip išsirinkti padangas, kokias padangas geriau rinktis ir su kokiomis padangomis nuvažiuosite toliau.


Kiekvienas patyręs vairuotojas puikiai žino ir supranta, kad geriausios padangos yra naujos ir patikimo padangų gamintojo. Bet kiekvienas klientas padangas renkasi pagal savo individualius prioritetus (vienus vairuotojus domina žieminės padangos, kitus vasarinės padangos, dar kitus moto padangos, arba tiesiog didelė dalis paprasčiausiai nori padangos pigiau ir t.t.). Jeigu senosios padangos jau nusidėvėjo ir tapo nesaugios naudoti pasinaudokite puikiais patarimais kaip išsirinkti geriausias padangas automobiliui. Nesvarbu ar reikalingos geriausios vasarinės padangos ar geriausios žieminės padangos naujų padangų pasirinkimas kiekvieną kartą yra panašus ir nėra toks sudėtingas. Žemiau rasite daug puikių patarimų kaip išsirinkti geriausias padangas.

Vasarinės padangos

Kokybiškos vasarinės padangos turi specialų gumos mišinį, kuris užtikrina puikų sukibimą ir automobilio valdymą tiek sausuose, tiek šlapiuose keliuose esant šiltesnėms oro sąlygoms.

Žieminės padangos

Šios žieminės padangos šaltesniais orais suteikia automobilio padangoms puikų sukibimą su kelio danga, kuomet danga yra padengta sniegu, ledu ar šlapiais keliais.

Universalios padangos

Šios tipo padangos (dar vadinamos angl. all season tyres) apjungia vasarinių ir žieminių padangų charakteristikas į hibridinį sprendimą su abiejų privalumais.

„4x4“ padangos


Šios padangos suteikia geresnį sukibimą esant tvirtam pagrindui tokiam purvas, žolė ir sniegas, o pagrindinė savybė yra ta, kad naudojant šio tipo padangas protektorius lengvai neužsikemša.
Reikia pagalbos išsirenkant geriausias padangas?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais
Jeigu taip atsitiko, kad yra neseniai nupirktas automobilis tikrai užduosite sau klausimą „kokios padangos tinka mano automobiliui“? Skirtingi vairuotojai renkasi skirtingas padangas pagal savo automobiliui pagal individualius prioritetus. Vieni automobilių savininkai renkasi padangas pagal kainą, o kiti pagal kokybinius padangų parametrus, tokius kaip vairavimo patogumas, komfortas, padangos dėvėjimasis, įsibėgėjimo greitis, sukibimas su kelio danga, stabdymo kelias, bei padangos triukšmas. Žemiau esančiame aprašyme rasite patarimus kaip ir kokias padangas vertėtų rinktis, apžvelgsime padangų tipus, savybes, svarbiausius parametrus renkantis geriausias padangas automobiliams. Atsižvelgiant kokiu metų laiku planuojate eksploatuoti padangas, jos skirstomos į pagrindinius tris tipus, tai:
 • Vasarinės padangos - šio tipo padangos yra skirtos eksploatuoti šiltuoju metų laiku.
 • Žieminės padangos - jos, atvirkščiai nei vasarinės padangos, eksploatuojamos šaltuoju metų laiku. Taip pat žieminės padangos dar yra skirtomos į dygliuotas (šipuotas) bei nedygliuotas. Atsižvelgiant į žieminių padangų jos taip pat skirstomos ir į kieto bei minkšto mišinio padangas.
 • Universalios padangos dar kitaip vadinamos viso sezono padangomis. Jos tinka visiems metų laikams bei sezonams. Šios padangos yra žymimos M+S raidėmis (purvas+sniegas / angl. Mud and snow). Efektyviausias šių padangų tarnavimas esant -10 iki +10 laipsių pagal Celsijų. Jeigų oro temperatūra sumažėja arba padidėja nurodytam diapazonui, padangų efektyvumas ženkliai sumažėja.

Rekomenduojame rinktis šių gamintojų premium padangas: Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Michelin ar Pirelli. Taip ne tik nuvažiuosite ilgesnius atstumus, bet ir sutaupysite daugiau kuro, važiuosite tyliau, padangos nusidėvės mažiau, vairavimas bus malonesnis, bei saugesnis.
Pigios padangos garantuoja bent dvigubai trumpesnį nuvažiuojamą atstumą ir gerokai prastesnes padangų charakteristikas. Todėl renkantis pigiausias padangas vertėtų gerai pasvarstyti ar rinktis premium padangas ar pigias padangas.
Kalbant apie mišinio kietumą, būtina atsižvelgti į tai, kokiomis eismo sąlygomis planuojate važinėti daugiausia. Jeigu rinksitės kieto mišinio padangas, jos rekomenduojamos jei daugiau laiko planuojate važinėti mieste. Jeigu Jūsų važiavimo mašrutai nusidriekia užmiesčio keliais arba keliais, kurie rečiau valomi, turi sniego ar ledo, rekomenduojame rinktis minkštesnio mišinio padangas. Padangų minkštumą nurodo indeksai. A B C raidėmis žymimos kietesnio mišinio padangos, o E F – raidėmis žymimos minkšto mišinio padangos.
Prieš renkantis padangas, būtina pagalvoti apie savo galimybes. Visuomet yra rekomenduojama įsigyti padangas kiekvienam sezonui, nes konkrečiam sezonui sukurtos padangos turi geresnius techninius sprendinius jas gaminant bei užtikrina didesnį saugumą jas eksploatuojant.
Reikia pagalbos išsirenkant geriausias padangas?
Gaukite puikių patarimų susisiekę su autolo.lt specialistais
Padangų žymėjimas yra labai svarbus padangos elementas. Žinant padangų žymėjimų reikšmes galima sužinoti daug naudingos informacijos apie padangas. Jeigu jau nusprendėte kokio tipo padangas Jūs rinksitės tuomet kitas žingsnis – tinkamų parametrų padangos. Jūsų automobiliui tinkamų padangų parametrai dažniausiai yra pažymėti ant degalų įpilimo angos dangtelio arba ant vairuotojo pusės durelių statramsčio. Priklijuotame lipduke žymimi tinkamų padangų parametrai, pvz.: 245/45 R18.
Padangos žymėjimai
Paveikslėlis - padangos žymėjimas
245 – padangos plotis, kuris žymimas milimetrais.
45 – padangos profilio aukštis procentais su pločio santykiu.
R18 – skaičius 18, tai ratlankio dydis coliais, o raidė R žymi, kad tai radialinė padanga. Radialinė padanga pasižymi atsparumu nusidėvėjimui ir yra ilgaamžiškesnės. Šios padangos taip pat pasižymi mažesniu riedėjimo pasipriešinimu bei yra ekonomiškesnės. Radialinė padanga pasižymi geresnesiu sukubimu su kelio danga dėl didesnio sukibimo ploto.
Taip pat prie padangų žymėjimo galima rasti užrašus su skaičiais pvz.: 91T ar pan. Šiuo atveju 91, tai apkrovos indeksas, kuris nurodo maksimalią apkrovą kilogramais vienai padangai 615 kg, o raidė T (t.y. greičio indeksas T) – nurodo maksimalų leistiną greitį km/val. Šiuo atveju – 190 kg.
Dėmesio, rinkdamiesi padangas, būtinai įvertinkite greičio indekso parametrus ir nenusipirkite padangų su mažesniu greičio indeksu nei siūlo jūsų automobilio gamintojas.
Padangų pagaminimo datos žymėjimas (DOT). Taigi DOT nurodo padangos pagaminimo datą. Ši padangų pagaminimo data susideda iš 4 skaitmenų, iš kurių pirmieji du nurodo pagaminimo savaitę, o likę du – pagaminimo metus. Pvz.: ant padangos radus žymėjimą 4418 suprantame, kad padanga pagaminta 44 savaitę 2018 metais.
Renkantis naujas padangas auto dalių parduotuvėje greičiausiai galima atrasti ko reikia pagal padangų žymėjimus / etiketes su gana paprastais paaiškinimais. Visos naujos padangos, parduodamos Europos sąjungoje turi būti pažymėtos specialiais padangų ženklinimo lipdukais. Ši informacija yra naudinga vartotojui, kuris renkasi naujas padangas. Informaciniame lipduke pateikiama ši informacija:
Padangos žymėjimų pasikeitimai nuo 2021 metų gegužės mėnesio
Pav. senasis padangų žymėjimas perėjimas prie naujų standartų
Naujas padangų ženklinimas su naujo tipo etiketėmis padės visiems pirkėjams pasirinkti geresnes padangas, taupesnes padangas, tuo pačiu informuos ir apie stabdymo kelią. Visi rinkdamiesi padangas su mažesniu pasipriešinimu riedėjimui, gali sutaupyti daug degalų ir sumažinti CO2 emisijas. Taipogi aiškiai pateikta informacija apie padangų sukibimą su šlapiu keliu padidins eismo saugumą, o informacija apie triukšmingumą padės mažinti eismo keliamą triukšmą. Taigi su naujais reikalavimais gausime visi daugiau naudos.
Kuro sąnaudų efektyvumas (nuo A iki G). Šios raidės nurodo, koks yra riedėjimo pasipriešinimas. Nuo to priklauso degalų sąnaudos.
Sukibimas su šlapia kelio danga (nuo A iki G). A raide žymimos saugiausios padangos, turinčios minimalų stabdymo kelią.
Triukšmo klasė – gamyklos gamintojos bandymų metu nurodytas padangų triukšmo lygis decibelais (žymėjimas galiojantis padangoms gamintoms iki 2021 gegužės mėn.)
Padangos apkrovos indeksas yra žymėjimas, nurodantis maksimaliai didžiausią galimą svorį, kurį padanga gali išlaikyti jeigu yra tinkamai pripūsta ir pastoviai tinkamai eksploatuota.
Kuo didesnis padangos apkrovos indekso skaičius, tuo didesnė jos keliamoji galia.
Pasirinkus padangas su mažesnės specifikacijos padangos apkrovos indeksu padanga nepakels numatytos apkrovos transporto priemonės su numatyta apkrova.
Reikia pagalbos išsirenkant geriausias padangas?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais
Kad ir kokias padangas pasirinktumėte, svarbu jas tinkamai prižiūrėti. Pats paprasčiausias būdas minimaliai prižiūrėti padangas yra tinkamo oro slėgio palaikymas padangose. Tokiu būdu galima prailginti padangų tarnavimo laiką. Reikėtų reguliariai tikrinti padangų slėgį, kurį geriausia būtų sureguliuoti pagal individualias automobilio specifikacijas ir apkrovą. Atkreipkite dėmesį į netolygų padangų nusidėvėjimą ir, jeigu pastebėsite, kad padangos dėvisi netolygiai pasirūpinkite, kad būtų gerai atliktas ratų suvedimas.
Taip pat po kiekvieno sezono galima būtų padangas apkeisti vietomis ir sumontuoti ant kitų automobilio ratų. Taip apsukamos padangos padeda užtikrinti, kad padangų nusidėvėjimas būtų tolygus. Padangų gamintojai siūlo padangas sukti maždaug kas 6 mėnesius. Ratų sukimo sukimo būdas priklauso nuo to, ar turite priekiniais, galiniais, ar keturiais ratais varomą transporto priemonę, todėl konkrečių patarimų paklauskite savo pasirinktame padangų keitimo servise.
Tinkamo padangų rinkinio pasirinkimas gali pagerinti automobilio eksploatacines savybes, degalų sąnaudas ir saugumą.
Automobilio, visureigio, mikroautobuso ar motociklo padangos atlieka esminį darbą – sukimba su kelio danga. Daugelis žmonių renkasi naujas padangas, atsižvelgdami tik į kainą, tačiau tai gana klaidingas pasirinkimas. Pasirinktos padangos turės didelę įtaką automobilio vairavimui, pagreitėjimui, stabdymui ir pojūčiui vairuojant transporto priemonę.
Kiekvienas pardavėjas gali siūlyti nusipirkti įvairias padangas. Bet kodėl renkantis padangas internetu nepasinaudoti profesionalių padangų testuotojų patarimais?

Geriausios 2020m. išrinktos vasarinės padangos pagal Autobuild (2020 Auto Bild Summer Tyre Test) vasarinių padangų testus:


 1. Continental Premium Contact 6
 2. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5
 3. Michelin Pilot Sport 4
 4. Vredestein Ultrac Vorti
 5. Apollo Aspire XP
 6. Nexen N Fera Sport SU2
 7. Falken Azenis FK510
 8. Nokian PowerProof
 9. Firestone RoadHawk
 10. Fulda SportControl 2
 11. Bridgestone Potenza S001
 12. Hankook Ventus S1 evo 3
 13. Laufenn S Fit EQ+
 14. Dunlop SportMaxx RT 2
 15. Kleber Dynaxer UHP
 16. Uniroyal RainSport 3
 17. Kumho Ecsta PS71
 18. Maxxis Victra Sport 5
 19. Toyo Proxes Sport
 20. Zeetex HP2000 vfm
Kiekvienas pardavėjas gali siūlyti nusipirkti įvairias padangas. Bet kodėl renkantis padangas internetu nepasinaudoti profesionalių padangų testuotojų patarimais?

Geriausios universalios padangos pagal Autobuild (Best all season Tyres for the 2020) universalių padangų testus:

 1. Goodyear Vector 4Seasons Gen 3
 2. Vredestein Quatrac
 3. Continental AllSeasonContact
 4. Michelin CrossClimate+
 5. Falken EUROALL SEASON AS210
 6. Firestone MultiSeason Gen 02
 7. Hankook Kinergy 4S2
 8. Kleber Quadraxer 2
 9. BFGoodrich g Grip All Season 2
 10. Bridgestone Weather Control A005 EVO
 11. Nexen N Blue 4 Season
 12. Pirelli Cinturato All Season SF
 13. Kumho Solus 4S HA32
 14. Maxxis Premitra All Season AP3
Kiekvienas pardavėjas gali siūlyti nusipirkti įvairias padangas. Bet kodėl renkantis padangas internetu nepasinaudoti profesionalių padangų testuotojų patarimais?

Geriausios žieminės padangos pagal Autobuild (Best Winter Tyres for the 2020 Winter) žieminių padangų testus:

Pirma vieta:

Bridgestone Blizzak LM005
Michelin X Ice Snow
Continental VikingContact 7
Nokian Hakkapeliitta R3
Michelin X Ice North 4
Continental IceContact 3
Bridgestone Blizzak WS90

Antra vieta:

Goodyear UltraGrip Performance+
Michelin Alpin 6
Goodyear UltraGrip 9+
Michelin Pilot Alpin 5
Nokian Hakkapeliitta 9
Hankook Winter i cept RS2

Trečia vieta:

Continental WinterContact TS 860
Continental WinterContact TS 860 S
Vredestein Wintrac Pro
Dunlop Winter Sport 5

Ketvirta vieta:
BFGoodrich gForce Winter 2
Kleber Krisalp HP3
Kad ir kokias padangas pasirinktumėte, svarbu jas tinkamai prižiūrėti. Pats paprasčiausias būdas minimaliai prižiūrėti padangas yra tinkamo oro slėgio palaikymas padangose. Tokiu būdu galima prailginti padangų tarnavimo laiką. Reikėtų reguliariai tikrinti padangų slėgį, kurį geriausia būtų sureguliuoti pagal individualias automobilio specifikacijas ir apkrovą. Atkreipkite dėmesį į netolygų padangų nusidėvėjimą ir, jeigu pastebėsite, kad padangos dėvisi netolygiai pasirūpinkite, kad būtų gerai atliktas ratų suvedimas.
Taip pat po kiekvieno sezono galima būtų padangas apkeisti vietomis ir sumontuoti ant kitų automobilio ratų. Taip apsukamos padangos padeda užtikrinti, kad padangų nusidėvėjimas būtų tolygus. Padangų gamintojai siūlo padangas sukti maždaug kas 6 mėnesius. Ratų sukimo sukimo būdas priklauso nuo to, ar turite priekiniais, galiniais, ar keturiais ratais varomą transporto priemonę, todėl konkrečių patarimų paklauskite savo pasirinktame padangų keitimo servise.
Reikia pagalbos išsirenkant geriausias padangas?
Padėsime išsirinkti geriausias padangas

Populiariausi klausimai ir atsakymai

Žemiau yra keletas naudingų greitų atsakymų apie ieškomas dalis.

Štai kodėl patyrę vairuotojai renkasi visas autodalis iš vienos internetinės parduotuvės:
 1. Autolo.lt – patogiausia ir geriausia automobilio dalių internetinė parduotuvė jūsų automobiliui. Sukūrėme ir pasidalinome su Jumis puikiais įrankiais patogiam autodalių suradimui. Parduotuvėje rasite daugeliui populiariausių automobilių reikiamas dalis, todėl Jums nereikės vargti ieškant reikiamų autodalių skirtingose parduotuvėse. 
 2. Didelis patikimų autodalių gamintojų pasirinkimas, kurių dėka valdyti automobilį bus saugu vairuoti.
 3. Paieškoje rastas reikiamas dalis net ir tokias kaip KLEBER Padangos greitai ir patogiai įsigysite pasinaudoję greitu atsiskaitymo būdu.
 4. Patogus dalių pristatymas į biurą ar namus su populiariausiais kurjeriais.
 5. Sumažinkite automobilio prastovas, bei prailginkite automobilio dalių tarnavimo laiką naudodami autolo.lt autodalis.
 6. Parduotuvėje parduodamos automobilių dalys yra sertifikuotų ir patikimų gamintojų, todėl perkant OEM autodalis tikrai žinosite, kad perkate kokybiškas ir patikimas autodalis.
 7. Didelis autodetalių pasirinkimas.
 8. Turime visas Jums reikiamas auto dalis vienoje elektroninėje parduotuvėje.

Didelis autodalių pasirinkimas, daugiau išsamesnės informacijos apie pasirenkamas dalis.

Visada patogu, kai visos reikiamos KLEBER Padangos yra vienoje vietoje. Perkant iš vieno tiekėjo gali daugiau sutaupyti prekių siuntimui.

KLEBER Padangos bus pristatytos greičiau kai pasirenkamas trumpesnis užsakomos prekės (-ių) pristatymo laikas (žr. prie kiekvieno produkto individualiai).

Jeigu reikalingos KLEBER Padangos ir nežinote kurias rinktis verta pasinaudoti nemokama konsultacija. Parašyk žinutę vadybininkui arba paskambink telefonu.

Internetinėje parduotuvėje Autolo.lt parduodamos įvairios KLEBER Padangos, kurių kaina € gali būti net nuo 0,47€ iki €€€€ . Rinkis prekes atidžiai ir tikrai galėsi ženkliai sutaupyti. Kaip ir minėta anksčiau KLEBER Padangos parduotuvėje gali kainuoti net ir nuo keleto Euro centų iki kelių dešimčių ar šimtų Eurų. Apsiperkant Autolo.lt parduotuvėje pigiausios dalys internetu (internetinėje parduotuvėje galima rasti daug išskirtinių nuolaidų, ko fizinėje parduotuvėje nepamatysi ir nerasi). Renkantis naujas dalis visada verta rinktis naujas originalias dalis. Autolo.lt internetinėje parduotuvėje KLEBER Padangos gali būti originalios arba neturint visada yra pasiūlomos analogiškos kitų gamintojų prekės arba galima individualiai užsisakyti reikiamas prekes.

Dažnai pasitaiko, kad autodalys tinka ir tam tikroms kitoms automobilių markių modifikacijoms nurodytoms skyrelyje "automobilių modifikacijos". Prašome atkreipti dėmesį, kad visiškas išsirinktų detalių suderinamumas gali būti užtikrintas pasirinkus autodalis pagal OEM numerius per autolo.lt OEM paieškos variklį matomą paieškos laukelį esantį kiekvieno puslapio viršuje. Autodalių aprašyme pateikta informacija negali garantuoti visiško suderinamumo su nurodyta tam tikra transporto priemone. Todėl prieš pateikdami užsakymą būtinai pasitikrinkite ar detalė atitinka iš seno automobilio išimtos detalės OEM numerį (angl. Original Equipment manufacturer).

Prekės esančios Lietuvos sandėlyje dažniausiai pristatomos per 3-4 d.d. Kitos prekės, kurios yra užsienio sandėliuose pristatomos per laiką nurodytą prie kiekvienos prekės (visas užsakomas prekių krepšelis yra pristatomas kartu ir nėra skaidomas). Norint nusipirkti naujas dalis geriausia rinkis internetinėje parduotuvėje Autolo.lt, kur yra parduodamos įvairios KLEBER Padangos, kurių kaina € gali būti net nuo 0,47€ iki €€€€.
Nori suremontuoti savo transporto priemonę? Reikia dalių? Susisiek su autolo.lt vadybininkais (kontaktus rasi skyriuje kontaktai). Autolo vadybininkai būtinai padės parinkti tinkamas prekes.
Išsirinkai neoriginalią dalį?

Atkreipkite dėmesį ir būtinai pasitikrinkite ar pasirinkta detalė KLEBER Padangos tikrai tinka jūsų automobiliui pagal markę, modelį ir gaminimo metus. Jei kyla nors kažkiek abejonių drąsiai klauskite konsultanto patarimo interneto parduotuvės gyvoje pagalboje ar nurodytu kontaktiniu telefonu arba parašykite žinutę el.paštu.

Kai ilgai ieškotos KLEBER Padangos jau atrodo yra čia pat, lengvai pasiekiami ranka, staiga supranti, kad reikalinga dalis nėra sandėlyje. Gali atsitikti ir taip. Didelę dalį autodalių su publikuota kaina galima rezervuoti, bet iš anksto apmokant už dalis be jos grąžinimo galimybės. Tokiu atveju KLEBER Padangos kainuoja tiek pat tik tenka ilgiau palaukti kol gamintojas pagamins ir pristatys šias prekes. Taigi šiuo atveju gali tekti palaukti reikalingos dalies nuo 2-6 savaičių.

Neradote reikalingos auto detalės autolo.lt sandėlyje?

Reikia pagalbos ar patarimo?

Pasitikslink iš anksto su autolo.lt konsultantu ir sutaupyk daug laiko.
Konsultuokis su automobilių dalių konsultantais gyvoje pagalboje arba kontaktuose nurodytu el.paštu.

Ar gali būti automobilių dalys internetu užsakomos greičiau?

Kuomet negali ilgai laukti ir greitai reikalingos KLEBER Padangos atsiskaitant galima pasirinkti greito pristatymo galimybę ir tuomet prioritetines autodalis kurjeris pristatys greičiau (daugiau apie šią galimybę žr. Prekių pristatymas)

Gali būti ir taip, kad kai kurios publikuotos autodalys nepakankamai išsamiai aprašytos. Tokiais atvejais, kaip pvz gal gali būti ir šis, drąsiai klauskite autolo.lt specialistų patarimo. Dažnai gali pasitaikyti, kad autolo.lt esančios KLEBER Padangos yra su gera pigiausia kaina ir yra sandėlyje, tokias dalis galite drąsiai įsigyti pagal nurodytas sąlygas. Jeigu turite papildomų klausimų apie šį gaminį ar reikalinga išsamesnė informacija apie kitas prekes, galite susisiekti su mumis ar atsiųsti mums klausimą žemiau nurodytais kontaktais!

Suprantame, kad kiekvieną automobilio meistrą bei vairuotoją domina pigios dalys, todėl visada dirbdami siekiame pasiūlyti pigiausią įmanomą autodalių kainą internetu.

Radai autodalį autolo.lt internetinėje parduotuvėje, bet pastarosios šiuo metu nėra sandėlyje arba nenurodyta kaina? Tais atvejais jeigu nerandate ieškomų autodalių kainos susisiekite su autolo.lt specialistais, kurie patikslins ieškomų dalių prieinamumą, pristatymo laiką ir kainą arba pasiūlys analogišką dalį.

Radai autodalį autolo.lt internetinėje parduotuvėje, bet pastarosios šiuo metu nėra sandėlyje arba nenurodyta kaina? Tais atvejais jeigu nerandate ieškomų autodalių kainos susisiekite su autolo.lt specialistais, kurie patikslins ieškomų dalių prieinamumą, pristatymo laiką ir kainą arba pasiūlys analogišką dalį.

Netinka pasirinktos KLEBER Padangos tavo automobiliui? Pasitikrink dar kartelį ar tinkamai išsirinkai dalis naudojant autodalių parinkimo įrankį pagal automobilio markę.

Autolo.lt galima rasti ir išsirinkti automobilių dalis pagal automobilio markę, gamintoją ar autodalis.

Radai neatitikimą ir žinai, kad KLEBER Padangos rodomos klaidinančiai? Matai, kad detalė atvaizduojama netinkamoje katalogo pozicijoje, pasidalink su konsultantais savo patirtimi, būtume labai dėkingi turėdami galimybę sužinoti tokią svarbią informaciją ir ištaisyti pastebėtą netikslumą.
Informuokite autolo.lt konsultantus, kurie ne tik padės tinkamai parinkti reikiamas autodalis tavo automobiliui, bet ir pašalins pastebėtus netikslumus. Iš anksto dėkojame už supratingumą ir pagalbą visiems. Ačiū!

Neleiskite mažyčiam triukšmui pastoviai apsigyventi automobilio salone. Vos tik pastebėjote, kad netinkamai veikia autodalys pasirūpinkite naujos auto detalės pakeitimu. Taip sutaupysite ne mažai pinigų automobilio dalims, o automobilio remonto kaina bus maža, kuomet gedimai nustatomi ir tvarkomi laiku.

Reikia pagalbos išsirenkant geriausias dalis?
Susisiek su patyrusiais autolo.lt specialistais

Turime visas reikiamas autodalis!

Visos autodalys internetu vienoje vietoje

Ieškote kokybiškų dalių, priedų bei aksesuarų automobiliui? O gal ieškote auto dalių, kurias norite pristatyti automobilio meistrui?
Apsiperkant internetinėje automobilio dalių parduotuvėje gausite tai ko reikia lengvai ir greitai, be jokio laiko gaišimo ėjimui į fizinę automobilių parduotuvę. Atraskite greitai reikiamas autodalis ir pristatysime jas tiesiai iki Jūsų namų slenksčio.

Padedame lengvai rasti visas reikiamas autodalis, elektroniką, priedus ir aksesuarus tavo automobiliui

Kai automobilis netikėtai sugenda kartais gali būti nelengvas uždavinys surasti tinkamas autodalis pigiai ir greitai. Savaime suprantama norisi, kad automobilis būtų tinkamai sutvarkytas ir kuo greičiau galima būtų juo važiuoti. Dažniausiai jeigu automobilį remontuoja automobilių serviso mechanikas nežinote kokias autodalis įdės į automobilį, o sąskaita už autodalis, bei automobilio remontą gali būti tikrai ne pigi. Pirkdami autodalis internetu galite ramiau atsipūsti žinodami, kad gausite norimo gamintojo kokybiškas auto dalis ir mokėsite už auto dalis pigiau. O su autolo.lt autodalys internetu pigiau ir pristatomos greičiau.

Autolo.lt – geriausias naujų kokybiškų auto dalių tiekėjas tavo automobiliui

Atraskite greitai ir patogiai autodalis mūsų internetinėje parduotuvėje. Autodalys internetu gali būti užsakomos savitarnoje jums patogiais būdais renkantis detales pagal gamintoją, automobilių dalių rūšis, automobilio markę ir tai dar ne viskas. Galite patogiai ir greitai filtruoti reikiamas dalis iš pateikto ilgo auto dalių sąrašo. Taip sutaupysite daug savo brangaus laiko renkantis tinkamas automobilio dalis.

Populiariausių gamintojų dalys

Autolo.lt internetinėje parduotuvėje gali rasti aukščiausios kokybės dalis visoms transporto priemonėms iš daugiau nei 100 populiariausių gamintojų ir šis tiekėjų sąrašas pastoviai pildomas. Internetinėje parduotuvėje galima rasti visų populiariausių ir kitų automobilių gamintojų dalis tokių kaip Mercedes-benz, Bmw, Vw, Ford, Audi, Peugeot, Nissan, Toyota, Renault, Opel, Honda, Fiat, Citroen, Hyundai, Volvo, Skoda, Alfa Romeo, Mitsubishi, Kia, Seat, Chevrolet, Mini, Jaguar, Jeep, Land Rover. Atraskite populiariausių gamintojų automobilių dalis 1ANTYRE, 1DC700, 1DH100, 1ECOPLANET, 1GZ300, 1LZ300, ACCELERA, ACHILLES, ADVANCE, ADVANCE TYRE ir gaukite tik originalias gamintojų dalis iki savo durų slenksčio.

Kodėl verta rinktis mus?

Kuomet renkatės autodalis savo automobiliui visada rinkitės patikimą partnerį kokybiškų dalių tiekimui. Mūsų specialistų komanda deda visas pastangas, kad gautumėte aukščiausios kokybės paslaugas.
Mūsų išskirtinumai:

 • Daugiau nei 507114 dalių elektroninėje parduotuvėje nuo varžtelio, padangų, alyvos iki automobilio kėbulo dalių.
 • Pigios dalys yra dar viena svarbi priežastis pirkti autodalis internetinėje parduotuvėje, o dar ir sutaupysite daug savo brangaus laiko.
 • Specialistų patarimas internetu, telefonu ar el.paštu.
 • Greitas prekių pristatymas.
 • Pigiausios dalys už gerą kainą.
 • Daug teigiamų vairuotojų atsiliepimų.
 • Pinigų grąžinimo garantija (14 dienų).

Rūpinamės, kad aukščiausios kokybės dalys būtų prieinamos visiems vartotojams už pigiausią kainą nesvarbu ar yra reikalingos KLEBER Padangos ar kitos autodalys. Suprantame, kad dažną klientą domina pigiausios dalys, kokybiškos originalių sunkvežimių dalys, motociklų dalys, ar kitos automobilio dalys. automobilių vairuotojų poreikiai ir pomėgiai yra labai skirtingi ir nesvarbu ar nori pakeisti dalis naujomis ar paturbinti automobilį išskirtinėmis automobilio detalėmis tiuningui, automobilio galios, našumo padidinimui, ar atrasti reikiamus aksesuarus automobiliui viską ko reikia rasite geriausioje internetinėje parduotuvėje.

automobilio dalių pristatymas

Autolo.lt autodalių internetinėje parduotuvėje visada yra didelis autodalių pasirinkimas, išskirtiniai pasiūlymai, greitas, patogus ir saugus apsipirkimas, greitas autodalių pristatymas į visus Lietuvostokius kaip: Akmenė, Alytus, Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kaunas, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Klaipėda, Kretinga, Kudirkos Naumiestis, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai, Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Vilnius, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai ir Europos miestustokius kaip Amsterdamas, Atėnai, Belgradas, Berlynas, Bernas, Bratislava, Briuselis, Buchareštas, Budapeštas, Dublinas, Helsinkis, Kijevas, Kišiniovas, Kopenhaga, Lisabona, Liubliana, Liuksemburgas, Londonas, Madridas, Maskva, Minskas, Oslas, Paryžius, Podgorica, Praha, Priština, Reikjavikas, Roma, Ryga, Sarajevas, Skopjė, Sofija, Stokholmas, Talinas, Tirana, Varšuva, Viena, Vilnius, Zagrebas ir kitus Europos miestelius, pigiausios autodalys ir išskirtinė lojalumo politika.

Kodėl pigiausios dalys internetu?

Šiandien dauguma verslų siekia optimizuoti įmonės veiklą ir mažinti apkrovas fizinėms parduotuvėms ir suteikti patogią galimybę vartotojams įsigyti prekes greičiau ir patogiau internetu. Todėl ir mes siūlome vartotojams šią patrauklią galimybę įsigyti pigiau autodalis internetu. Dar vienas gana svarbus motyvas apie pigesnes autodalis yra puikiai suprantamas seniai vairuojantiems. Tik patyrę vairuotojai puikiai supranta, kad pigiausios dalys ne visada yra pats geriausias pasirinkimas naujoms automobilio dalims pakeisti dėl saugumo. Visi patyrę vairuotojai puikiai žino, kad pigiausios dalys ne visada taip gerai dirba kaip originalios dalys ir tarnauja trumpiau, bei dėvisi greičiau, o sukeliant ekstremalias darbines sąlygas autodalys gali ne taip gerai dirbti kaip OEM dalys. Dažnai auto laužynai gali pasiūlyti pigesnes naudotas dalis, bet jos niekada neatitiks naujų kokybiškų dalių ir tarnavimo laikas bus gerokai trumpesnis. Taigi dėl šių priežasčių ir orientuojamės į saugumą ir aukštos kokybės dalių tiekimą už visiems priimtiną galimą pigiausią kainą. Visos reikiamos autodalys internetu yra visiems lengvai prieinamos ir randamos autolo.lt dalių kataloge.
Nesvarbu, ar perkate automobiliui variklio ir pakabos dalis, naują padangų rinkinį, ar pagrindinius elementus tokius kaip variklio alyvą ir vairo stiprintuvo skystį, filtrus, auto lemputes, variklio dalis, viską ko reikia automobiliui rasite autolo.lt.
Užsukite, pasinaudokite puikia аutodalių pasiūla, gera kokybe ir pasinaudoję mūsų paslaugomis rekomenduokite savo draugams bei pažįstamiems.

Sėkmingai ir greitai surastos KLEBER Padangos, bet norite sužinoti daugiau?

Visada, kai tik kyla neaiškumų bei klausimų apie pasirinktas automobilio dalis išsamesnę informaciją apie pasirinktą prekę galima rasti kiekvieno produkto aprašyme. Prieš dedant į krepšelį autodalis verta įsitikinti ar kaip ir šiuo atveju pasirinktos KLEBER Padangos tikrai tinka pasirinktai transporto priemonei. Todėl visada kai tik abejojate pasirinkimu galite susisiekti su mumis bet kokiu Jums patogiu būdu.
Dar neteko pirkti autodalis iš autolo.lt? Galite nemokamai registruotis, išsirinkiti kokybiškas autodalis ir išbandyti apsipirkimo paprastumą, greitumą ir mūsų komandos lankstumą. Rinktis naujas autodalis dabar.
Ačiū, kad esate kartu!