Klausti / Contact us
Toggle Nav
Mano krepšelis

Ratlankiai

  Reikalingi Ratlankiai tavo automobiliui?

  Apsilankei ten kur reikia! Autolo.lt visada galima rasti aukštos kokybės atsargines dalis automobiliams. Autolo.lt parduodamos naujos automobilių dalys ir visiems patogiu būdu pristatomos nurodytu adresu visoje Europoje.
  Patarimai kaip efektyviai naudotis autolo.lt

  AUTOLO autodaliu parduotuve REKLAMA
Ratlankiai tavo automobiliui

Rekomenduojame rinktis kokybiškus ir patikimus JAPAN RACING ratlankius ir CONCAVER ratlankius.

Japan racing ratlankiai

Concaver ratlankiai

Išsirinkite geriausius ratlankius pagal savo prioritetus. Pasinaudokite kairėje pusėje esančiu greitu ir patogiu filtru ratlankiams išsirinkti. Šiuo metu galima pasirinkti ratlankius pagal norimą ratlankio spalvą, ratlankių plotį, skermenį, ratlankio matmenis, ratlankio išnešimo arnet centrinės skylės dydį.

Peržiūrėti kaip Grid List

Prekių 1-3241599

Rikiuoti mažėjančia tvarka
Page
per puslapį

Naudingi patarimai kaip pasirinkti ratlankius

Žemiau rasite daug naudingų patarimų kaip išsirinkti ratlankius, bei kokius ratlankius geriau rinktis.

Ratlankiai - vienas įspūdingiausių ir lengviausių automobilio patobulinimų. Pasirinkti nauji lieti ratlankiai gali iš esmės pakeisti automobilio išvaizdą, bei jo valdymo savybes net įtakoti degalų sąnaudas. Na ir tikrai kiekvienam aišku, kad kai keičiami ratlankiai į didesnius bei platesnius dažnai tenka pasikeisti ir padangas. Jeigu ratlankiai perkami pirmą kartą prieš renkantis naujus ratlankius tikrai verta žinoti keletą vertingų niuansų, kuriuos sužinosite kiek žemiau. O tiems, kad ši informacija neaktuali kviečiame išsirinkti geriausius ratlankius Autolo.lt internetinėje parduotuvėje bei pasidalinti savo atsiliepimais apie įsigytus ratlankius. Autolo.lt autodalių parduotuvėje yra labai didelis ir puikus ratlankių ir padangų pasirinkimas.

Ratlankiai ir ratų dydis

Reikia pagalbos išsirenkant geriausius ratlankius?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais
Geriausia pasirinkti ratlankius ir padangas tokius, kokius yra numatęs automobilio gamintojas, bet dažnai automobilių savininkų poreikis būna visiškai kitoks. Norint padidinti ratų sukibimą su danga galima daryti du dalykus, tai yra pasirinkti platesnę ir ilgesnio paviršiaus padangas. Kai naudojamas ilgesnis padangos protektorius bendras padangos skersmuo padidėja. Bet šiuos pakeitimus verta daryti tik tiems, kas žino ką daro. Jeigu tai darote patys savo nuožiūra nesuklįskite ir atsargiai viską apsiskaičiuokite ir pasirinkite tinkamas dalis, kad nesugadintumėte nei važiuoklės, nei ratlankių, nei padangų.
Kad tinkamai pasirinkti ratlankius automobiliui reikia žinoti kelis reikalingus parametrus:
 1. Ratlankio skersmuo / padangos skersmuo (R);
 2. Skylių skaičius (dažniausiai būna 4 arba 5 skylės ratlankyje);
 3. Tarpai tarp skylių (dar vadinamas PCD, tai yra atstumas tarp skylių centrinių ašių);
 4. Ratlankio išnešimas (ET);
 5. Ratlankio spalva;
 6. Ratlankio gamintojas.
Reikia pagalbos išsirenkant geriausius ratlankius ir padangas?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais
Norint nusipirkti naujus lietus ratlankius pirmiausia renkamas ratų dydis (autolo.lt internetinėje parduotuvėje ratlankis yra pažymėtas kaip Padangos skersmuo / rato skersmuo). Ratlankio dydžiai būna gana įvairių dydžių nuo 13“ iki 23“. Kokie ratlankiai reikalingi tavo automobiliui?

Standartinių ratlankių skersmuo įprastai yra nuo 14 iki 16 colių, tačiau kai kuriuose naujesniuose automobiliuose yra net iki 20 colių ratlankių. Kiekvienas automobilio savininkas skirtingai vertina grožį, praktiškumą ir naudą, todėl skirtingų automobilių ratlankiai gali būti individualiai priderinti pagal asmeninius prioritetus.
Jei renkantis ratlankiu nežinote savo ratlankių dydžio tuomet galima pamatuoti ratlankio dydį ir taip bus visiškai aišku kokio ratlankio reikia. Jei ant turimų ratlankių yra sumontuotos padangos galima patikrinti ant ratlankio ir padangos šono surašytus ratlankių ir padangų žymėjimus ir taip išsiaiškinti kokie yra šiuo momentu naudojami ratlankiai.

Kokie gi būna tie ratų tarpai tarp skylių? Tarpai tarp skylių pagal automobilį dažnai gali skirtis, todėl pasitikrinkite ratlankius su tiek skylių, kiek skylių yra ant dabartinio rato ir išsimatavę tarpus galėsite tinkamai pasirinkti tarpus tarp skylių.

Ratlankių tarpai tarp skylių (angl. PCD - pitch circle diameter, in milimeters) apskaičiuojami gana paprastai. Žiūrėkite į pateiktą paveikslėlį ir išsimatuokite tarpą tarp ratlankio skylių centrų. Kai reikalingi nauji ratai, būtina, kad jie turėtų teisingą P.C.D. atitinkamai transporto priemonei.
Sumontuoti ratlankius nepavyks jeigu centrinė skylė bus mažesnė už stebulę. Norint sumontuoti ratlankius su didesne centrine skyle nei standartiniame ratlankyje reikia panaudoti centravimo žiedų adapterius.

Ratlankių tarpo PCD matavimas su skylėmis

Ratlankio žymėjimas (PCD išmatavimas)


Tais atvejais, kai supratai, kad tie ratlankiai, kuriuos matai prieš save yra tikrai skirti tau, bet nėra pakankamai paprasta juos pritaikyti tavo automobiliui tuomet kai kuriais atvejais galima naudoti ratlankio išnešimo padidinimui (ratlankio praplatinimui) detales (dar vadinamas “rastafkės”), kurie gali būti naudojami ir kaip PCD keitimo adapteriai.

Rastafkės, PCD adapteriai ir atitraukėjai

Rastafkės adapteriai

Ratlankių atitraukimas nurodo atstumą tarp rato centrinės linijos ir rato tvirtinimo paviršiaus ir matuojamas milimetrais. Labai svarbu, kad būtų naudojami teisingai parinkto atitraukimo ratai siekiant išlaikyti taisyklingą transporto priemonės važiavimą. Ratų atitraukimas gali būti teigiamas arba neigiamas (žr. paveikslėlį). Dauguma šiuolaikinių transporto priemonių yra varomos priekiniais ratais, todėl paprastai joms reikia teigiamų poslinkių. Pagrindinė šios taisyklės išimtis yra 4x4 transporto priemonės, kurios dažnai naudoja neigiamus ratų atitraukimus.

Ratlankių išnešimas ET

Ratlankių išnešimas (ET)

Taip pat ką domina detalesnė informacija galima detaliai paanalizuoti ratlankio pjūvį su detaliai sužymėtais ratlankio komponentais: ratlankio priekis, ratlankio galas, ratlankio neigiamas ET išnešimas, ratlankio teigiamas išnešimas, ratlankio centrinė ašis, ratlankio PCD, varžtai ratlankiams, ratlankio centrinės skylės skersmuo ir ratlankio dangtelis (žr. pridėtą ratlankio paveiksliuką žemiau).

Ratlankio komponentai, pjūvis PCD ratlankio išnešimas ir kiti ratlankio komponentai
Norint saugiai pakeisti ratus ar ratlankius į didesnius tai geriausia atlikti taip, kad nesikeistų padangos aukštis. Taip išvengsite daug įvairių smulkių nesklandumų. Renkantis visiškai naujus ratlankius ir padangas turite atidžiai pasirinkti tiek padangas tiek ir ratlankius. Todėl geriausia prieš atliekant bet kokius pakeitimus nuo automobilio gamyklinių parametrų reikėtų pasitarti su automobilių specialistais, kad nesugadintumėte automobilio.

Ratų dydžio keitimas

Jeigu norima atlikti reikšmingus ratų pakeitimus atitinkamai būtina atlikti ir likusios transporto priemonės pakeitimus, kad viskas veiktų saugiai, kaip turėtų veikti. Neužtenka kompetencijos? Konsultuokitės su ratlankių ir ratų montavimo specialistais. Profesionalus ratų montavimas labai svarbus, kai daroma daug reikšmingų ratų pakeitimų.
Kiekvienas ratlankių gamintojas ratlankius gali žymėti individualiai, dažniausiai ratlankiai žymimi tokia tvarka:
R20x10J(35)5-110

Išskaidome šį ratlankio žymėjimą taip:

R20 – Ratlankio diametras
10 – Ratlankio plotis
J – rastafkės tipas / ratų išnešimo korektoriaus tipas
(35) – išnešimas (offset)
5 – skylių skaičius ratlankyje
110 – tarpas tarp skylių (angl. P.C.D.)

Ratlankiai ir ratų dydis

Ratų žymėjimų paaiškinimai:

P.C.D – atstumas tarp ratlankio tvirtinimo skylių
C.B – centrinės skylės diametras
E.T. – ratlankio išnešimas (atstumas nuo ratlankio centro iki ratlankio tvirtinimo paviršiaus)

Žemiau rasite keletą puikių patarimų susijusių su ratlankių eksploatavimu.
 1. Pakeitus ratlankius būtina atlikti ratų balansavimą.
 2. Žiemos sezonu nerekomenduotina naudoti poliruotus ratlankius, bei naudoti ratlankius su chromo elementais (galite gana greitai juos sugadinti). Geriau naudoti uždaresnius ratlankius žiemos sezono metu, nes taip apsaugosite ratus nuo sniego sankaupų.
 3. Platesni ratai paprastai atrodo geriau ir turi geresnį sukibimą su kelio danga, todėl juos geriau naudoti lenktynėse norint greičiau važiuoti, bet platesni ratai visada naudoja daugiau kuro / energijos (elektromobiliams). Didžiausios įtakos degalų sąnaudoms turi ratlankių svoris. Kuo mažesni ratlankiai tuo jie bus lengvesni ir aišku priklauso kokio svorio šie ratlankiai yra ar ratlankiai sveria 7 kg ar 12kg.
 4. Skirtingi ratlankiai skirtingai įtakoja automobilio važiavimo komfortą. Automobilis su mažesniais ratlankiais ir aukštesnėmis padangomis važiuos minkščiau, bet toks automobilis bus mažiau stabilus posūkiuose. Dėl per daug mažų arba didelių ratlankių gali pasikeisti net automobilio spidometro parodymai (galimi šiokie tokie nukrypimai + ar - nuo numatyto greičio).
Tikrai visi puikiai žino, kad kokybiški ratlankiai tarnaus ilgiau nei pigūs ratlankiai, bet prieš perkant ratlankius kiekvienas pagalvoja kur gauti pigesnius ratlankius. Ar ne tiesa? Reikėtų rinktis atsakingai ir geresnius ratlankius. Nes pigios kiniškos ratlankių kopijos, kurios atrodo dažniausiai atrodo taip pat, bet nepasižymi tokiu patvarumu ir kokybe, bei išliekamąja verte. Pigūs ratlankiai dažniausiai lengvai linksta ir yra lengvai subraižomi.
Taigi ratlankiai būna kelių tipų:

 1. Plieniniai ratlankiai (pigūs ratlankiai)
 2. Lengvojo lydinio ratlankiai
 3. Kaltiniai ratlankiai
 4. Chromuoti ratlankiai

Lengvojo lydinio ratlankiai yra stipresni už plieninius ratlankius, bet lieti ratlankiai yra trapesni. Gavę didelį smūgį lieti ratlankiai dažniausiai įskyla, bet nesulinksta. Kuomet plieninius diskus dar galima išlyginti lietų ratlankių išlyginti nepavyks, todėl tokius ratlankius reikia keisti naujais ratlankiais. Lieti ratlankiai su žemo profilio padangomis yra daugiau pažeidžiami kai neatsariai eksploatuojamas automobilis, todėl reikėtų juos daugiau pasaugoti. Lietų ratlankių didžiausias minusas, kad gali turėti labai mažų įtrūkimų, kurie dažnai nėra matomi plika akimi.
Kaltiniai ratlankiai yra gerokai tvirtesni nei paprasti lieti ratlankiai. Lengvojo lydinio ratlankius galima remontuoti, tokią paslaugą teikia daugelis dirbtuvių, bet remontuojami ne visi lieti ratlankiai.

Reikia pagalbos išsirenkant geriausius ratlankius?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais
Pasaulyje yra gana nemažai ratlankių gamintojų, kurie tarpusavyje konkuruoja gamindami įvairius ratlankius. Vieni ratlankių gamintojai gamina plieninius ratus, kurie yra vis mažiau ir mažiau paklausūs. Lengvo lydinio ratlankiai yra geresni nei plieniniai dėl daugelio individualių savybių. Ratlankiai būna gana įvairūs priklausomai nuo gaminamų medžiagų ir gamintojų patirties.

Štai šie yra geriausi ratlankių gamintojai:

BBS ratlankiai
O.Z. racing ratlankiai
Alutec ratlankiai
Borbet ratlankiai
Mak ratlankiai
Enkei ratlankiai
Lenso ratlankiai
MSW ratlankiai
Japan racing ratlankiai
Visada rinkitės sau ne pigiausius ratlankius, bet patikimus geriausius originalius ratlankius taip nuvažiuosite saugiau ir sutaupysite daugiau ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarkingas automobilis, kaip ir švarūs jo ratlankiai yra labai svarbūs estetiniai komponentai, kurie itin aktualūs gražiomis saulėtomis dienomis. Ir kiekvienas suprantame, kad norint ratlankius išlaikyti švarius juos reikia tinkamai prižiūrėti.
Keletas naudingų priemonių, kurios padeda lengviau prižiūrėti ratlankius:
 1. Reguliarus ratlankių plovimas
 2. Ratlankius reikėtų plauti neįkaitusius, atvėsusius po truputėlį nuplaunant švelnia srovele (Venkite didesnės nei 1 baro slėgio srovės).
 3. Nuplovus pagrindinius purvus ir dulkes užpurkšti ratlankių valiklio, kurį reikėtų palikti pagal instrukciją, kad įsigertų.
 4. Ratlankius valyti minkšta kempinėle.
 5. Ratlankius nuskalauti švariu vandeniu.
 6. Norint, kad ratlankiai ilgiau išliktų švarūs ir apsaugoti nuo rūgščių reikėtų juos apipukšti specialiu apsauginiu vašku.
 7. Venkite rūgštinių valiklių (rūgštiniai tirpalai dažnai naudojami automatinėse automobilių plovyklose).
 8. Kartą metuose reikėtų pilnai iš visų pusių nuplauti ratlankius (nepatingėkite nuimti ratus nuo automobilio).
 9. Poliruoto metalo ratlankiai ir chromuoti ratlankiai neturėtų būti naudojami žiemos sezono metu (dėl oksidacijos/korozijos). Poliruoto metalo ratlankių ir chromuotų ratlankių negalima plauti su bet kokia net ir ratlankiams plauti skirta chemija. Tokiems ratlankiams geriausia naudoti šampūną ir vandenį.
 10. Vairuodami automobilį saugokite savo ratus nuo stiprių sutrenkimų. Tai yra itin aktualu ratams su žemo profilio padangomis.
 11. Iš jūsų patirties koks yra geriausias ratlankių valiklis?
Reikia pagalbos išsirenkant geriausius ratlankius?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais

Populiariausi klausimai ir atsakymai

Žemiau yra keletas naudingų greitų atsakymų apie ieškomas dalis.

Štai kodėl patyrę vairuotojai renkasi visas autodalis iš vienos internetinės parduotuvės:
 1. Autolo.lt – patogiausia ir geriausia automobilio dalių internetinė parduotuvė jūsų automobiliui. Sukūrėme ir pasidalinome su Jumis puikiais įrankiais patogiam autodalių suradimui. Parduotuvėje rasite daugeliui populiariausių automobilių reikiamas dalis, todėl Jums nereikės vargti ieškant reikiamų autodalių skirtingose parduotuvėse. 
 2. Didelis patikimų autodalių gamintojų pasirinkimas, kurių dėka valdyti automobilį bus saugu vairuoti.
 3. Paieškoje rastas reikiamas dalis net ir tokias kaip Ratlankiai greitai ir patogiai įsigysite pasinaudoję greitu atsiskaitymo būdu.
 4. Patogus dalių pristatymas į biurą ar namus su populiariausiais kurjeriais.
 5. Sumažinkite automobilio prastovas, bei prailginkite automobilio dalių tarnavimo laiką naudodami autolo.lt autodalis.
 6. Parduotuvėje parduodamos automobilių dalys yra sertifikuotų ir patikimų gamintojų, todėl perkant OEM autodalis tikrai žinosite, kad perkate kokybiškas ir patikimas autodalis.
 7. Didelis autodetalių pasirinkimas.
 8. Turime visas Jums reikiamas auto dalis vienoje elektroninėje parduotuvėje.

Didelis autodalių pasirinkimas, daugiau išsamesnės informacijos apie pasirenkamas dalis.

Visada patogu, kai visi reikiami Ratlankiai yra vienoje vietoje. Perkant iš vieno tiekėjo gali daugiau sutaupyti prekių siuntimui.

Ratlankiai bus pristatyti greičiau kai pasirenkamas trumpesnis užsakomos prekės (-ių) pristatymo laikas (žr. prie kiekvieno produkto individualiai).

Jeigu reikalingi Ratlankiai ir nežinote kuriuos rinktis verta pasinaudoti nemokama konsultacija. Parašyk žinutę vadybininkui arba paskambink telefonu.

Internetinėje parduotuvėje Autolo | Automobilių dalys internetu parduodami įvairūs Ratlankiai, kurių kaina € gali būti net nuo € iki €€€€. Rinkis prekes atidžiai ir tikrai galėsi ženkliai sutaupyti. Kaip ir minėta anksčiau Ratlankiai parduotuvėje gali kainuoti net ir nuo keleto Euro centų iki kelių dešimčių ar šimtų Eurų. Apsiperkant Autolo.lt parduotuvėje pigiausios dalys internetu (internetinėje parduotuvėje galima rasti daug išskirtinių nuolaidų, ko fizinėje parduotuvėje nepamatysi ir nerasi). Renkantis naujas dalis visada verta rinktis naujas originalias dalis. Autolo.lt internetinėje parduotuvėje Ratlankiai gali būti originalūs arba neturint sandėlyje originalių dalių visada gali būti pasiūlytos analogiškos kitų gamintojų prekės arba galima individualiai užsisakyti reikiamas prekes.

Dažnai pasitaiko, kad autodalys tinka ir tam tikroms kitoms automobilių markių modifikacijoms nurodytoms skyrelyje "automobilių modifikacijos". Prašome atkreipti dėmesį, kad visiškas išsirinktų detalių suderinamumas gali būti užtikrintas pasirinkus autodalis pagal OEM numerius per autolo.lt OEM paieškos variklį matomą paieškos laukelį esantį kiekvieno puslapio viršuje. Autodalių aprašyme pateikta informacija negali garantuoti visiško suderinamumo su nurodyta tam tikra transporto priemone. Todėl prieš pateikdami užsakymą būtinai pasitikrinkite ar detalė atitinka iš seno automobilio išimtos detalės OEM numerį (angl. Original Equipment manufacturer).

Prekės esančios Lietuvos sandėlyje dažniausiai pristatomos per 3-4 d.d. Kitos prekės, kurios yra užsienio sandėliuose pristatomos per laiką nurodytą prie kiekvienos prekės (visas užsakomas prekių krepšelis yra pristatomas kartu ir nėra skaidomas). Norint nusipirkti naujas dalis geriausia rinkis internetinėje parduotuvėje - Autolo | Automobilių dalys internetu, kur yra parduodami įvairūs Ratlankiai, kurių kaina € gali būti net nuo € iki €€€€ .
Nori suremontuoti savo transporto priemonę? Reikia dalių? Susisiek su autolo.lt vadybininkais (kontaktus rasi skyriuje kontaktai). Autolo vadybininkai būtinai padės parinkti tinkamas prekes.
Išsirinkai neoriginalią dalį?

Atkreipk dėmesį ir būtinai pasitikrink ar pasirinkti Ratlankiai tikrai tinka tavo automobiliui pagal markę, modelį ir gaminimo metus. Jei kyla nors kažkiek abejonių drąsiai klauskite konsultanto patarimo interneto parduotuvės gyvoje pagalboje ar nurodytu kontaktiniu telefonu arba parašyk žinutę el.paštu.

Kai ilgai ieškoti Ratlankiai jau atrodo yra čia pat, lengvai pasiekiami ranka, staiga supranti, kad reikalinga dalis nėra sandėlyje. Gali atsitikti ir taip. Didelę dalį autodalių su publikuota kaina galima rezervuoti, bet iš anksto apmokant už dalis be jos grąžinimo galimybės. Tokiu atveju Ratlankiai kainuoja tiek pat tik tenka ilgiau palaukti kol gamintojas pagamins ir pristatys šias prekes. Taigi šiuo atveju gali tekti palaukti reikalingos dalies nuo 2-8 savaičių.

Neradote reikalingos auto detalės autolo.lt sandėlyje?

Reikia pagalbos ar patarimo?

Pasitikslink iš anksto su autolo.lt konsultantu ir sutaupyk daug laiko.
Konsultuokis su automobilių dalių konsultantais gyvoje pagalboje arba kontaktuose nurodytu el.paštu.

Ar gali būti automobilių dalys internetu užsakomos greičiau?

Kuomet negali ilgai laukti ir greitai reikalingi Ratlankiai atsiskaitant galima pasirinkti greito pristatymo galimybę ir tuomet prioritetines autodalis kurjeris pristatys greičiau (daugiau apie šią galimybę žr. Prekių pristatymas)

Gali būti ir taip, kad kai kurios publikuotos autodalys nepakankamai išsamiai aprašytos. Tokiais atvejais, kaip pvz gal gali būti ir šis, drąsiai klauskite autolo.lt specialistų patarimo. Dažnai gali pasitaikyti, kad autolo.lt esantys Ratlankiai yra su gera pigiausia kaina ir yra sandėlyje, tokias dalis galima drąsiai įsigyti pagal nurodytas sąlygas. Jeigu turite papildomų klausimų apie šį gaminį ar reikalinga išsamesnė informacija apie kitas prekes, galima susisiekti su mumis ar atsiųsti mums klausimą žemiau nurodytais kontaktais arba parašant žinutę kontaktų formoje!

Puikiai suprantame, kad kiekvieną automobilio meistrą bei vairuotoją domina pigios dalys, todėl visada dirbdami siekiame pasiūlyti pigiausią įmanomą autodalių kainą internetu.

Radai Ratlankiai autolo.lt internetinėje parduotuvėje, bet pastarųjų šiuo metu nėra sandėlyje arba nenurodyta kaina? Tais atvejais jeigu nerandi ieškomų autodalių kainos susisiek su autolo.lt specialistais, kurie patikslins ieškomų dalių prieinamumą, pristatymo laiką ir kainą arba pasiūlys analogišką dalį.

Radai reikalingas autodalis autolo.lt internetinėje parduotuvėje, bet Ratlankiai šiuo metu nėra sandėlyje arba nenurodyta kaina? Tais atvejais jeigu nerandate ieškomų autodalių kainos susisiekite su autolo.lt specialistais, kurie patikslins ieškomų dalių prieinamumą, pristatymo laiką ir kainą arba pasiūlys analogišką dalį.

Netinka pasirinkti Ratlankiai tavo automobiliui? Pasitikrink dar kartelį ar tinkamai išsirinkai dalis naudojant autodalių parinkimo įrankį pagal automobilio markę.

Autolo.lt galima rasti ir išsirinkti automobilių dalis pagal automobilio markę, gamintoją ar autodalis.

Radai neatitikimą ir žinai, kad Ratlankiai rodomi klaidinančiai? Matai, kad detalė atvaizduojama netinkamoje katalogo pozicijoje, pasidalink su konsultantais savo patirtimi, būtume labai dėkingi turėdami galimybę sužinoti tokią svarbią informaciją ir ištaisyti pastebėtą netikslumą.
Informuok autolo.lt konsultantus, kurie ne tik padės tinkamai parinkti reikiamas autodalis tavo automobiliui, bet ir pašalins pastebėtus netikslumus. Iš anksto dėkojame už supratingumą ir pagalbą visiems. Ačiū!

Neleiskite mažyčiam triukšmui pastoviai apsigyventi automobilio salone. Vos tik pastebėjote, kad netinkamai veikia autodalys pasirūpinkite naujos auto detalės pakeitimu. Taip sutaupysite ne mažai pinigų automobilio dalims, o automobilio remonto kaina bus maža, kuomet gedimai nustatomi ir tvarkomi laiku.

Reikia pagalbos išsirenkant geriausias dalis?
Susisiek su patyrusiais autolo.lt specialistais

Turime visas reikiamas auto dalis!

Visos auto dalys internetu vienoje vietoje

Ieškote kokybiškų dalių, priedų bei aksesuarų automobiliui? O gal ieškote auto dalių, kurias norite pristatyti automobilio meistrui?
Apsiperkant internetinėje parduotuvėje gausite tai ko reikia lengvai ir greitai, be jokio laiko gaišimo ėjimui į fizinę automobilių parduotuvę. Atraskite greitai reikiamas auto dalis ir pristatysime jas tiesiai iki Jūsų namų slenksčio.

Padedame lengvai rasti visas reikiamas auto dalis, elektroniką, priedus ir aksesuarus tavo automobiliui

Kai automobilis netikėtai sugenda kartais gali būti nelengvas uždavinys surasti tinkamas auto dalis pigiai ir greitai. Savaime suprantama norisi, kad automobilis būtų tinkamai sutvarkytas ir kuo greičiau galima būtų juo važiuoti. Dažniausiai jeigu automobilį remontuoja automobilių serviso mechanikas nežinote kokias auto dalis įdės į automobilį, o sąskaita už auto dalis, bei automobilio remontą gali būti tikrai ne pigi. Pirkdami auto dalis internetu galite ramiau atsipūsti žinodami, kad gausite norimo gamintojo kokybiškas auto dalis ir mokėsite už auto dalis pigiau. O su autolo.lt auto dalys internetu pigiau ir pristatomos greičiau.

Autolo.lt – geriausias naujų kokybiškų auto dalių tiekėjas tavo automobiliui

Atraskite greitai ir patogiai auto dalis mūsų internetinėje parduotuvėje. auto dalys internetu gali būti užsakomos savitarnoje jums patogiais būdais renkantis detales pagal gamintoją, automobilių dalių rūšis, automobilio markę ir tai dar ne viskas. Galite patogiai ir greitai filtruoti reikiamas dalis iš pateikto ilgo auto dalių sąrašo. Taip sutaupysite daug savo brangaus laiko renkantis tinkamas automobilio dalis.

Populiariausių gamintojų dalys

Autolo.lt internetinėje parduotuvėje gali rasti aukščiausios kokybės dalis visoms transporto priemonėms iš daugiau nei 100 populiariausių gamintojų ir šis tiekėjų sąrašas pastoviai pildomas. Internetinėje parduotuvėje galima rasti visų populiariausių ir kitų automobilių gamintojų dalis tokių kaip Mercedes-benz, Bmw, Vw, Ford, Audi, Peugeot, Nissan, Toyota, Renault, Opel, Honda, Fiat, Citroen, Hyundai, Volvo, Skoda, Alfa Romeo, Mitsubishi, Kia, Seat, Chevrolet, Mini, Jaguar, Jeep, Land Rover. Atraskite populiariausių gamintojų automobilių dalis A, ABRI, ADR, ADVAN, ADVANTI, AE, AEZ, ALCAR, ALMESE, ALTO ir gaukite tik originalias gamintojų dalis iki savo durų slenksčio.

Kodėl verta rinktis mus?

Kuomet Renkatės auto dalis savo automobiliui visada rinkitės patikimą partnerį kokybiškų dalių tiekimui. Mūsų specialistų komanda deda visas pastangas, kad gautumėte aukščiausios kokybės paslaugas.
Mūsų išskirtinumai:

 • Daugiau nei 507114 dalių elektroninėje parduotuvėje nuo varžtelio, padangų, alyvos iki automobilio kėbulo dalių.
 • Pigios dalys yra dar viena svarbi priežastis pirkti auto dalis internetinėje parduotuvėje, o dar ir sutaupysite daug savo brangaus laiko.
 • Specialistų patarimas internetu, telefonu ar el.paštu.
 • Greitas prekių pristatymas.
 • Pigiausios dalys už gerą kainą.
 • Daug teigiamų vairuotojų atsiliepimų.
 • Pinigų grąžinimo garantija (14 dienų).

Rūpinamės, kad aukščiausios kokybės dalys būtų prieinamos visiems vartotojams už pigiausią kainą nesvarbu ar yra reikalingi Ratlankiai ar kitos auto dalys. Suprantame, kad dažną klientą domina pigiausios dalys, kokybiškos originalių sunkvežimių dalys, motociklų dalys, ar kitos dalys automobiliui. automobilių vairuotojų poreikiai ir pomėgiai yra labai skirtingi ir nesvarbu ar nori pakeisti dalis naujomis ar paturbinti automobilį išskirtinėmis automobilio detalėmis tiuningui, automobilio galios, našumo padidinimui, ar atrasti reikiamus aksesuarus automobiliui viską ko reikia rasite geriausioje internetinėje parduotuvėje.

automobilio dalių pristatymas

Autolo.lt auto dalių internetinėje parduotuvėje visada yra didelis auto dalių pasirinkimas, išskirtiniai pasiūlymai, greitas, patogus ir saugus apsipirkimas, greitas auto dalių pristatymas į visus Lietuvostokius kaip: Akmenė, Alytus, Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kaunas, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Klaipėda, Kretinga, Kudirkos Naumiestis, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai, Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Vilnius, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai ir Europos miestustokius kaip Amsterdamas, Atėnai, Belgradas, Berlynas, Bernas, Bratislava, Briuselis, Buchareštas, Budapeštas, Dublinas, Helsinkis, Kijevas, Kišiniovas, Kopenhaga, Lisabona, Liubliana, Liuksemburgas, Londonas, Madridas, Maskva, Minskas, Oslas, Paryžius, Podgorica, Praha, Priština, Reikjavikas, Roma, Ryga, Sarajevas, Skopjė, Sofija, Stokholmas, Talinas, Tirana, Varšuva, Viena, Vilnius, Zagrebas ir kitus Europos miestelius, pigiausios auto dalys ir išskirtinė lojalumo politika.

Kodėl pigiausios dalys internetu?

Šiandien dauguma verslų siekia optimizuoti įmonės veiklą ir mažinti apkrovas fizinėms parduotuvėms ir suteikti patogią galimybę vartotojams įsigyti prekes greičiau ir patogiau internetu. Todėl ir mes siūlome vartotojams šią patrauklią galimybę įsigyti pigiau auto dalis internetu. Dar vienas gana svarbus motyvas apie pigesnes auto dalis yra puikiai suprantamas seniai vairuojantiems. Tik patyrę vairuotojai puikiai supranta, kad pigiausios dalys ne visada yra pats geriausias pasirinkimas naujoms automobilio dalims pakeisti dėl saugumo. Visi patyrę vairuotojai puikiai žino, kad pigiausios dalys ne visada taip gerai dirba kaip originalios dalys ir tarnauja trumpiau, bei dėvisi greičiau, o sukeliant ekstremalias darbines sąlygas auto dalys gali ne taip gerai dirbti kaip OEM dalys. Dažnai auto laužynai gali pasiūlyti pigesnes naudotas dalis, bet jos niekada neatitiks naujų kokybiškų dalių ir tarnavimo laikas bus gerokai trumpesnis. Taigi dėl šių priežasčių ir orientuojamės į saugumą ir aukštos kokybės dalių tiekimą už visiems priimtiną galimą pigiausią kainą. Visos reikiamos auto dalys internetu yra visiems lengvai prieinamos ir randamos autolo.lt dalių kataloge.
Nesvarbu, ar perkate automobiliui variklio ir pakabos dalis, naują padangų rinkinį, ar pagrindinius elementus tokius kaip variklio alyvą ir vairo stiprintuvo skystį, filtrus, auto lemputes, variklio dalis, viską ko reikia automobiliui rasite autolo.lt.
Užsukite, pasinaudokite puikia аutodalių pasiūla, gera kokybe ir pasinaudoję mūsų paslaugomis rekomenduokite savo draugams bei pažįstamiems.

Sėkmingai ir greitai rasti Ratlankiai, bet norite sužinoti daugiau?

Visada, kai tik kyla neaiškumų bei klausimų apie pasirinktas automobilio dalis išsamesnę informaciją apie pasirinktą prekę galima rasti kiekvieno produkto aprašyme. Prieš dedant į krepšelį auto dalis verta įsitikinti ar kaip ir šiuo atveju pasirinkti Ratlankiai tikrai tinka pasirinktai transporto priemonei. Todėl visada kai tik abejojate pasirinkimu galite susisiekti su mumis bet kokiu Jums patogiu būdu.
Dar neteko pirkti auto dalis iš autolo.lt? Galite nemokamai registruotis, išsirinkiti kokybiškas auto dalis ir išbandyti apsipirkimo paprastumą, greitumą ir mūsų komandos lankstumą. Rinktis naujas auto dalis dabar.
Ačiū, kad esate kartu!