Klausti / Contact us
Toggle Nav
Mano krepšelis

Akumuliatorių pakrovėjai

  Reikalingi Akumuliatorių pakrovėjai tavo automobiliui?

  Apsilankei ten kur reikia! Autolo.lt visada galima rasti aukštos kokybės atsargines dalis automobiliams. Autolo.lt parduodamos naujos automobilių dalys ir visiems patogiu būdu pristatomos nurodytu adresu visoje Europoje.
  Patarimai kaip efektyviai naudotis autolo.lt

  AUTOLO autodaliu parduotuve REKLAMA
Peržiūrėti kaip Grid List

4 Įrašai(-ų)

Rikiuoti mažėjančia tvarka
per puslapį

Naudingi patarimai: kaip išsirinkti akumuliatorių?

Žemiau rasite daug naudingų patarimų kaip išsirinkti akumuliatorių, kokie akumuliatoriai yra geresni ir su kokiais akumuliatoriais nuvažiuosite toliau.


Geri akumuliatoriai automobiliams visada tarnauja ilgai ir patikimai jeigu automobilio elektros sistema yra tvarkinga. Bet kad ir koks bebūtų akumuliatorius jo tarnavimo laikas ribotas. Taigi skaitykite puikius patarimus kaip išsirinkti akumuliatorių. Sužinoti daugiau...
Reikia pagalbos išsirenkant geriausią akumuliatorių?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais
Įprastinio akumuliatoriaus tarnavimo laikas yra 5 metai (žinome puikių istorijų, kuomet geri akumuliatoriai tarnauja ir daug ilgiau), bet jeigu pastebėsite, kad rytą sunku užvesti automobilį tuomet pats laikas pasikeisti į naują akumuliatorių. Jeigu paliksite šią bėdą ilgesniam laikui vieną šaltą rytą galite visai neužsivesti automobilio dėl nusėdusio akumuliatoriaus. Pigiausias būdas būtų pasikrauti akumuliatorių naudojant akumuliatoriaus pakrovėją arba pasikeisti akumuliatorių nauju.
Reikia pagalbos išsirenkant geriausią akumuliatorių?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais
Kad pilnai pakrauti akumuliatorių reikalingi akumuliatorių pakrovejai. Jeigu nusėdo akumuliatorius ir reikia greitai užsivesti automobilį geriausia paskambinti į automobilių servisą, kuris dažniausiai turi greito įkrovimo pakrovėjus, kurių pagalba galėsite gana greitai užsivesti automobilį. Skirtingas akumuliatorių rūšis reikėtų krauti skirtinga įtampa, kuri yra nustatyta atskirų akumuliatorių gamintojų instrukcijose. Niekada nekraukite akumuliatoriaus gyvenamose patalpose arba arti galimų ugnies ir kibirkščių šaltinių. Patalpos turi būti gerai vėdinamos, o aplinkos temperatūra ne žemesnė kaip +10°C. Naudokite tinkamus kroviklius. Dažniausia rekomenduotina akumuliatoriaus pakrovimo srovė (A, amperas) t.b. 1/10 akumuliatoriaus talpumo (Ah). Būtinai paskaitykite akumuliatoriaus ir pakrovėjo instrukcijas, kad tinkamai pakrautumėte akumuliatorių.
Akumuliatorių pakrovėjai pagal savo prigimtį pakrauna nusėdusį akumuliatorių (nesvarbu koks tai būtų akumuliatorius švininis su skystuoju elektrolitu, gelinis akumuliatorius, ličio jonų akumuliatorius, taip pat gali būti naudojamas ir kitokio tipo akumuliatoriams įkrauti). Dažniausiai akumuliatorius gali nusėsti dėl netvarkingos transporto priemonės elektros įrangos arba ilgai paliktų įjungtų šviesų. Sėkmingai pakrovus geros būklės akumuliatorių galima juo sėkmingai toliau naudotis. Kitu atveju reikėtų pagalvoti apie naujo akumuliatoriaus pirkimą.
Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad skirtingas akumuliatorių rūšis vertėtų krauti skirtinga, tam tikram prietaisui rekomenduojama įtampa.
Akumuliatoriai pagal automobilį gali būti pasirenkami naudojantis greitu ir paprastu autolo.lt vedliu arba žinant kokios talpos (Ah) turi būti akumuliatorius (kuo didesnis Ah skaičius, tuo lengviau užvesite automobilį), kokia turi būti įtampa, srovė, matmenys, akumuliatoriaus pagrindo tvirtinimas, gnybto jungtys, polių išdėstymas ir pajungimas, bei reikalingas akumuliatoriaus tipas.
Autolo.lt galima rasti įvairius skirtingų patikimų gamintojų akumuliatorius:

Skirtingų akumuliatorių gamintojų parduodami akumuliatoriai skiriasi kaina, ilgaamžiškumu, bei kokybe. Todėl būtina atsakingai rinktis akumuliatorius. Ieškote akumuliatorių su akcija? Autolo.lt įsigykite gerus akumuliatorius su akcija jau šiandien už gerą kainą.

Akumuliatorių gabaritai ir gnybtų polių prijungimai


Akumuliatorių gabaritai ir žymėjimai

Akumuliatorių gnybtų polių išdėstymas priklausomai nuo akumuliatoriaus tipo


Akumuliatorių gnybtų polių išdėstymas ir žymėjimai

 

Ir dar vienas patarimas - niekada neišsirinkite silpnesnio akumuliatoriaus, nei yra numatyta automobilio gamintojo. Nes toks akumuliatorius tarnaus prasčiau ir trumpiau. Pavyzdžiui žiemą, esant minusinei temperatūrai lauke, automobilio variklis gali sunkiau užsivesti. Todėl visada rekomenduotina rinktis tinkamą akumuliatorių pagal automobilį.

Keisdami akumuliatorių vairuotojai dažnai gali rimtai suklįsti ir padaryti nenumatytos žalos sukeliant trumpą jungimą. Išjunkite variklį ir visus įrenginius naudojančius elektrą. Venkite trumpo sujungimo naudojantis metaliniais įrankiais. Taigi atjungiant akumuliatorius pirmiausia reikėtų atjungti neigiamą polių (minusą), o tik tada teigiamą akumuliatoriaus polių. Kuomet akumuliatoriaus gnybtai visiškai atjungti reikėtų atsukti akumuliatoriaus tvirtinimo varžtus ir išsimti akumuliatorių. Įstačius naują akumuliatorių į vietą prisukite akumuliatoriaus tvirtinimo dalis ir prijunkite gnybtus tokia tvarka:

 1. prijunkite teigiamo poliaus gnybtą (pliusą),
 2. prijunkite neigiamo poliaus gnybtą (minusą).

Tuo atveju, kai nerandate akumuliatoriaus vietos ar nedrąsu pačiam (-ai) pasikeisti aukumuliatorių pasitarkite su serviso meistru, kuris padės viską atlikti tinkamai.

AGM akumuliatoriai tai švino rūgšties baterijos su imobilizuota ir praskiesta sieros rūgštimi absorbuota į stikloplokšteles. Čia ir yra pagrindinis skirtumas nuo paprastų švininių rūgštinių akumuliatorių.
Agm akumuliatoriai turi nemažai privalumų:
 • Gaminama didesnė Ah galia lyginant su to paties dydžio baterijos, todėl tenkina pastoviai didėjantį elektros poreikį.
 • Išsikrovus baterijai pakartotinai pasikrauna iki 100%.
 • AGM akumuliatorius saugu įrengti ar montuoti automobilių salonuose, nes jie yra sandarūs ir neišskiria dujų ar kokių nors kenksmingų garų.
 • Tai yra visiškai sandarūs ir priežiūros nereikalaujantys akumuliatoriai.
EFB akumuliatoriai (angl. enhanced flooded battery) yra pradinio lygio baterija automobiliams, palaikantiems "start-stop" technologiją, turi savybę greitai atsistatyti. Tai ekonominis, pigesnis akumuliatoriaus variantas atitinkantis OEM gamintojų keliamus reikalavimus. EFB akumuliatorius yra viena pakopa geresnis akumuliatorius nei standartiniai švininiai akumuliatoriai. EFB akumuliatoriai pasižymi maža vidine varža ir dvigubu įkvoimo ciklų skaičiumi.
Pigiausi akumuliatoriai yra švino rūgštiniai akumuliatoriai. O patys patikimiausi ir geriausi yra AGM akumuliatoriai.
Reikia pagalbos išsirenkant geriausią akumuliatorių?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais
Pagrindiniai ir populiariausi akumuliatorių tipai yra šie:
 • Švino rūgštiniai akumuliatoriai
 • AGM akumuliatoriai
 • EFB akumuliatoriai
 • Geliniai akumuliatoriai
Kad ir kokį akumuliatorių pasirinktumėte, svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Pats paprasčiausias būdas minimaliai prižiūrėti akumuliatorius yra tinkamas ir pastovus akumuliatoriaus įkrovimas. Nepalikdami ilgai nekrautą akumuliatorių ženkliai prailginsite akumuliatoriaus veikimo laiką. Dažniausiai automobiliai važiuoja trumpais atstumais, o per tą laiką akumuliatoriai nesuspėja tinkamai ir iki galo užsikrauti. Kiekvienas automobilis turi skirtingą elektronikos kiekį ir kiekvienas įrenginys naudoja jam reikiamą elektros energijos kiekį, net ir užvedant automobilį sunaudojama nemažai energijos, todėl būtinai reikia laiku ir pakankamai įkrauti akumuliatorius (tai ypatingai aktualu žiemos sezono metu, akumuliatorių talpa greitai mažėja didėjant šalčiui).
Jeigu dažnai ir dideliais atstumais važinėjate automobiliu tuomet akumuliatorius turėtų įsikrauti pakankamai. Aišku būna tokie atvejai kuomet yra netvarkinga akumuliatoriaus krovimo sistema ir neįkrauna pakankamai akumuliatorių, tokiais atvejais reikėtų ieškoti gedimo automobilių servise ir pašalinus gedimą akumuliatorius būtų tinkamai pakraunamas. Tais atvejais jeigu ilgiau pastovi automobilis neužvestas ir išsikrovė akumuliatorius reikėtų pasinaudoti akumuliatoriaus pakrovėjo pagalba.

Akumuliatorių tipai

Nežiūrint į tai, kad akumuliatorių paskirtis yra vienoda, bet jų galimybės labai skiriasi. Taigi akumuliatoriai yra daugkartinio panaudojimo elektros srovės šaltiniai naudojami ne tik automobilių pramonėje, bet ir namų ūkiuose, įrengiant sistemas, kurioms reikia veikti tam tikrą laiką net ir dingus elektros tiekimui. Dažnai akumuliatoriai naudojami apsauginėse signalizacijose, priešgaisrinėse signalizacijose, kompiuterinių tinklų nepertraukiamam veikimui, taip pat saulės elektrinės akumuliatoriai naudojami kaip puikūs saulės energijos kaupimo šaltiniai ir t.t.

Bendrosios akumuliatorių ypatybės yra šios:

 • Visiems akumuliatoriams būdinga savaiminė iškrova. Neaptarnaujami akumuliatoriai išsikrauna lėčiau nei paprasti.
 • Priklausomai nuo patalpos temperatūros kur yra akumuliatorius gali skirtis jo galia.
 • Transporto užvedimo momentu kuomet sukamas starteris voltmetro parodymai

Švino rūgštiniai akumuliatoriai (Lead Acid battery)

Šie standartiniai švino rūgštiniai akumuliatoriai.

Labai svarbu žinoti, kad akumuliatorius yra užpildytas rūgštimi ir pavojingas sveikatai.

Rūgšties tankis 1.28± 0.01 kg/l, įtampa tarp gnybtų -12.5 V (6 V akumuliatoriams 6.2 – 6.4 V) esant +25°C.

AGM akumuliatoriai (Absorbed Glass Mat)

AGM akumuliatoriai tai švino rūgšties baterijos su imobilizuota, praskiesta sieros rūgštimi absorbuota į plokšteles. Agm akumuliatoriai yra visiškai sandarūs ir nėra pavojaus dėl nuotėkio. Šie AGM akumuliatoriai yra galingos baterijos ir ne šiaip sau yra brangesnės. Bet nereikėtų to išsigąsti, nes Agm akumuliatoriaus kaina neveltui yra didesnė nei kitų tipų akumuliatoriai. Dažniausiai Agm akumuliatoriai naudojami automobiliams turintiems "start - stop" technologiją, kuri automatiškai išjungia variklį, kai automobilis stovi (taip sutaupoma daug energijos). Bet šio tipo akumuliatoriai gali būti naudojami ir kito tipo transporto priemonėms. O automobilis su šiais akumuliatoriais gali startuoti net iki 360 000 kartų.

Geliniai akumuliatoriai

Geliniai akumuliatoriai (angl. gel filled batteries) yra švino rūgšties akumuliatoriams skirtos baterijos, kurių elektrolitas yra imobilizuotas silikatiniame gelyje. Šios baterijos yra visiškai sandarios ir nėra nuotėkio pavojaus.

Reikia pagalbos išsirenkant geriausią akumuliatorių?
Susisiekite su patyrusiais autolo.lt specialistais

Populiariausi klausimai ir atsakymai

Žemiau yra keletas naudingų greitų atsakymų apie ieškomas dalis.

Štai kodėl patyrę vairuotojai renkasi visas autodalis iš vienos internetinės parduotuvės:
 1. Autolo.lt – patogiausia ir geriausia automobilio dalių internetinė parduotuvė jūsų automobiliui. Sukūrėme ir pasidalinome su Jumis puikiais įrankiais patogiam autodalių suradimui. Parduotuvėje rasite daugeliui populiariausių automobilių reikiamas dalis, todėl Jums nereikės vargti ieškant reikiamų autodalių skirtingose parduotuvėse. 
 2. Didelis patikimų autodalių gamintojų pasirinkimas, kurių dėka valdyti automobilį bus saugu vairuoti.
 3. Paieškoje rastas reikiamas dalis net ir tokias kaip Akumuliatorių pakrovėjai greitai ir patogiai įsigysite pasinaudoję greitu atsiskaitymo būdu.
 4. Patogus dalių pristatymas į biurą ar namus su populiariausiais kurjeriais.
 5. Sumažinkite automobilio prastovas, bei prailginkite automobilio dalių tarnavimo laiką naudodami autolo.lt autodalis.
 6. Parduotuvėje parduodamos automobilių dalys yra sertifikuotų ir patikimų gamintojų, todėl perkant OEM autodalis tikrai žinosite, kad perkate kokybiškas ir patikimas autodalis.
 7. Didelis autodetalių pasirinkimas.
 8. Turime visas Jums reikiamas auto dalis vienoje elektroninėje parduotuvėje.

Didelis autodalių pasirinkimas, daugiau išsamesnės informacijos apie pasirenkamas dalis.

Visada patogu, kai visi reikiami Akumuliatorių pakrovėjai yra vienoje vietoje. Perkant iš vieno tiekėjo gali daugiau sutaupyti prekių siuntimui.

Akumuliatorių pakrovėjai bus pristatyti greičiau kai pasirenkamas trumpesnis užsakomos prekės (-ių) pristatymo laikas (žr. prie kiekvieno produkto individualiai).

Jeigu reikalingi Akumuliatorių pakrovėjai ir nežinote kuriuos rinktis verta pasinaudoti nemokama konsultacija. Parašyk žinutę vadybininkui arba paskambink telefonu.

Internetinėje parduotuvėje Autolo.lt parduodami įvairūs Akumuliatorių pakrovėjai, kurių kaina € gali būti net nuo 0,47€ iki €€€€ . Rinkis prekes atidžiai ir tikrai galėsi ženkliai sutaupyti. Kaip ir minėta anksčiau Akumuliatorių pakrovėjai parduotuvėje gali kainuoti net ir nuo keleto Euro centų iki kelių dešimčių ar šimtų Eurų. Apsiperkant Autolo.lt parduotuvėje pigiausios dalys internetu (internetinėje parduotuvėje galima rasti daug išskirtinių nuolaidų, ko fizinėje parduotuvėje nepamatysi ir nerasi). Renkantis naujas dalis visada verta rinktis naujas originalias dalis. Autolo.lt internetinėje parduotuvėje Akumuliatorių pakrovėjai gali būti originalūs arba neturint sandėlyje originalių dalių visada gali būti pasiūlytos analogiškos kitų gamintojų prekės arba galima individualiai užsisakyti reikiamas prekes.

Dažnai pasitaiko, kad autodalys tinka ir tam tikroms kitoms automobilių markių modifikacijoms nurodytoms skyrelyje "automobilių modifikacijos". Prašome atkreipti dėmesį, kad visiškas išsirinktų detalių suderinamumas gali būti užtikrintas pasirinkus autodalis pagal OEM numerius per autolo.lt OEM paieškos variklį matomą paieškos laukelį esantį kiekvieno puslapio viršuje. Autodalių aprašyme pateikta informacija negali garantuoti visiško suderinamumo su nurodyta tam tikra transporto priemone. Todėl prieš pateikdami užsakymą būtinai pasitikrinkite ar detalė atitinka iš seno automobilio išimtos detalės OEM numerį (angl. Original Equipment manufacturer).

Prekės esančios Lietuvos sandėlyje dažniausiai pristatomos per 3-4 d.d. Kitos prekės, kurios yra užsienio sandėliuose pristatomos per laiką nurodytą prie kiekvienos prekės (visas užsakomas prekių krepšelis yra pristatomas kartu ir nėra skaidomas). Norint nusipirkti naujas dalis geriausia rinkis internetinėje parduotuvėje Autolo.lt, kur yra parduodamos įvairios Akumuliatorių pakrovėjai, kurių kaina € gali būti net nuo 0,47€ iki €€€€.
Nori suremontuoti savo transporto priemonę? Reikia dalių? Susisiek su autolo.lt vadybininkais (kontaktus rasi skyriuje kontaktai). Autolo vadybininkai būtinai padės parinkti tinkamas prekes.
Išsirinkai neoriginalią dalį?

Atkreipk dėmesį ir būtinai pasitikrink ar pasirinkti Akumuliatorių pakrovėjai tikrai tinka tavo automobiliui pagal markę, modelį ir gaminimo metus. Jei kyla nors kažkiek abejonių drąsiai klauskite konsultanto patarimo interneto parduotuvės gyvoje pagalboje ar nurodytu kontaktiniu telefonu arba parašyk žinutę el.paštu.

Kai ilgai ieškoti Akumuliatorių pakrovėjai jau atrodo yra čia pat, lengvai pasiekiami ranka, staiga supranti, kad reikalinga dalis nėra sandėlyje. Gali atsitikti ir taip. Didelę dalį autodalių su publikuota kaina galima rezervuoti, bet iš anksto apmokant už dalis be jos grąžinimo galimybės. Tokiu atveju Akumuliatorių pakrovėjai kainuoja tiek pat tik tenka ilgiau palaukti kol gamintojas pagamins ir pristatys šias prekes. Taigi šiuo atveju gali tekti palaukti reikalingos dalies nuo 2-8 savaičių.

Neradote reikalingos auto detalės autolo.lt sandėlyje?

Reikia pagalbos ar patarimo?

Pasitikslink iš anksto su autolo.lt konsultantu ir sutaupyk daug laiko.
Konsultuokis su automobilių dalių konsultantais gyvoje pagalboje arba kontaktuose nurodytu el.paštu.

Ar gali būti automobilių dalys internetu užsakomos greičiau?

Kuomet negali ilgai laukti ir greitai reikalingi Akumuliatorių pakrovėjai atsiskaitant galima pasirinkti greito pristatymo galimybę ir tuomet prioritetines autodalis kurjeris pristatys greičiau (daugiau apie šią galimybę žr. Prekių pristatymas)

Gali būti ir taip, kad kai kurios publikuotos autodalys nepakankamai išsamiai aprašytos. Tokiais atvejais, kaip pvz gal gali būti ir šis, drąsiai klauskite autolo.lt specialistų patarimo. Dažnai gali pasitaikyti, kad autolo.lt esantys Akumuliatorių pakrovėjai yra su gera pigiausia kaina ir yra sandėlyje, tokias dalis galima drąsiai įsigyti pagal nurodytas sąlygas. Jeigu turite papildomų klausimų apie šį gaminį ar reikalinga išsamesnė informacija apie kitas prekes, galima susisiekti su mumis ar atsiųsti mums klausimą žemiau nurodytais kontaktais arba parašant žinutę kontaktų formoje!

Puikiai suprantame, kad kiekvieną automobilio meistrą bei vairuotoją domina pigios dalys, todėl visada dirbdami siekiame pasiūlyti pigiausią įmanomą autodalių kainą internetu.

Radai Akumuliatorių pakrovėjai autolo.lt internetinėje parduotuvėje, bet pastarųjų šiuo metu nėra sandėlyje arba nenurodyta kaina? Tais atvejais jeigu nerandi ieškomų autodalių kainos susisiek su autolo.lt specialistais, kurie patikslins ieškomų dalių prieinamumą, pristatymo laiką ir kainą arba pasiūlys analogišką dalį.

Radai reikalingas autodalis autolo.lt internetinėje parduotuvėje, bet Akumuliatorių pakrovėjai šiuo metu nėra sandėlyje arba nenurodyta kaina? Tais atvejais jeigu nerandate ieškomų autodalių kainos susisiekite su autolo.lt specialistais, kurie patikslins ieškomų dalių prieinamumą, pristatymo laiką ir kainą arba pasiūlys analogišką dalį.

Netinka pasirinkti Akumuliatorių pakrovėjai tavo automobiliui? Pasitikrink dar kartelį ar tinkamai išsirinkai dalis naudojant autodalių parinkimo įrankį pagal automobilio markę.

Autolo.lt galima rasti ir išsirinkti automobilių dalis pagal automobilio markę, gamintoją ar autodalis.

Radai neatitikimą ir žinai, kad Akumuliatorių pakrovėjai rodomi klaidinančiai? Matai, kad detalė atvaizduojama netinkamoje katalogo pozicijoje, pasidalink su konsultantais savo patirtimi, būtume labai dėkingi turėdami galimybę sužinoti tokią svarbią informaciją ir ištaisyti pastebėtą netikslumą.
Informuok autolo.lt konsultantus, kurie ne tik padės tinkamai parinkti reikiamas autodalis tavo automobiliui, bet ir pašalins pastebėtus netikslumus. Iš anksto dėkojame už supratingumą ir pagalbą visiems. Ačiū!

Neleiskite mažyčiam triukšmui pastoviai apsigyventi automobilio salone. Vos tik pastebėjote, kad netinkamai veikia autodalys pasirūpinkite naujos auto detalės pakeitimu. Taip sutaupysite ne mažai pinigų automobilio dalims, o automobilio remonto kaina bus maža, kuomet gedimai nustatomi ir tvarkomi laiku.

Reikia pagalbos išsirenkant geriausias dalis?
Susisiek su patyrusiais autolo.lt specialistais

Turime visas reikiamas auto dalis!

Visos auto dalys internetu vienoje vietoje

Ieškote kokybiškų dalių, priedų bei aksesuarų automobiliui? O gal ieškote auto dalių, kurias norite pristatyti automobilio meistrui?
Apsiperkant internetinėje parduotuvėje gausite tai ko reikia lengvai ir greitai, be jokio laiko gaišimo ėjimui į fizinę automobilių parduotuvę. Atraskite greitai reikiamas auto dalis ir pristatysime jas tiesiai iki Jūsų namų slenksčio.

Padedame lengvai rasti visas reikiamas auto dalis, elektroniką, priedus ir aksesuarus tavo automobiliui

Kai automobilis netikėtai sugenda kartais gali būti nelengvas uždavinys surasti tinkamas auto dalis pigiai ir greitai. Savaime suprantama norisi, kad automobilis būtų tinkamai sutvarkytas ir kuo greičiau galima būtų juo važiuoti. Dažniausiai jeigu automobilį remontuoja automobilių serviso mechanikas nežinote kokias auto dalis įdės į automobilį, o sąskaita už auto dalis, bei automobilio remontą gali būti tikrai ne pigi. Pirkdami auto dalis internetu galite ramiau atsipūsti žinodami, kad gausite norimo gamintojo kokybiškas auto dalis ir mokėsite už auto dalis pigiau. O su autolo.lt auto dalys internetu pigiau ir pristatomos greičiau.

Autolo.lt – geriausias naujų kokybiškų auto dalių tiekėjas tavo automobiliui

Atraskite greitai ir patogiai auto dalis mūsų internetinėje parduotuvėje. auto dalys internetu gali būti užsakomos savitarnoje jums patogiais būdais renkantis detales pagal gamintoją, automobilių dalių rūšis, automobilio markę ir tai dar ne viskas. Galite patogiai ir greitai filtruoti reikiamas dalis iš pateikto ilgo auto dalių sąrašo. Taip sutaupysite daug savo brangaus laiko renkantis tinkamas automobilio dalis.

Populiariausių gamintojų dalys

Autolo.lt internetinėje parduotuvėje gali rasti aukščiausios kokybės dalis visoms transporto priemonėms iš daugiau nei 100 populiariausių gamintojų ir šis tiekėjų sąrašas pastoviai pildomas. Internetinėje parduotuvėje galima rasti visų populiariausių ir kitų automobilių gamintojų dalis tokių kaip Mercedes-benz, Bmw, Vw, Ford, Audi, Peugeot, Nissan, Toyota, Renault, Opel, Honda, Fiat, Citroen, Hyundai, Volvo, Skoda, Alfa Romeo, Mitsubishi, Kia, Seat, Chevrolet, Mini, Jaguar, Jeep, Land Rover. Atraskite populiariausių gamintojų automobilių dalis BOSCH, BOSCH DIAGNOSTICS ir gaukite tik originalias gamintojų dalis iki savo durų slenksčio.

Kodėl verta rinktis mus?

Kuomet renkatės auto dalis savo automobiliui visada rinkitės patikimą partnerį kokybiškų dalių tiekimui. Mūsų specialistų komanda deda visas pastangas, kad gautumėte aukščiausios kokybės paslaugas.
Mūsų išskirtinumai:

 • Daugiau nei 507114 dalių elektroninėje parduotuvėje nuo varžtelio, padangų, alyvos iki automobilio kėbulo dalių.
 • Pigios dalys yra dar viena svarbi priežastis pirkti auto dalis internetinėje parduotuvėje, o dar ir sutaupysite daug savo brangaus laiko.
 • Specialistų patarimas internetu, telefonu ar el.paštu.
 • Greitas prekių pristatymas.
 • Pigiausios dalys už gerą kainą.
 • Daug teigiamų vairuotojų atsiliepimų.
 • Pinigų grąžinimo garantija (14 dienų).

Rūpinamės, kad aukščiausios kokybės dalys būtų prieinamos visiems vartotojams už pigiausią kainą nesvarbu ar yra reikalingi Akumuliatorių pakrovėjai ar kitos auto dalys. Suprantame, kad dažną klientą domina pigiausios dalys, kokybiškos originalių sunkvežimių dalys, motociklų dalys, ar kitos dalys automobiliui. automobilių vairuotojų poreikiai ir pomėgiai yra labai skirtingi ir nesvarbu ar nori pakeisti dalis naujomis ar paturbinti automobilį išskirtinėmis automobilio detalėmis tiuningui, automobilio galios, našumo padidinimui, ar atrasti reikiamus aksesuarus automobiliui viską ko reikia rasite geriausioje internetinėje parduotuvėje.

automobilio dalių pristatymas

Autolo.lt auto dalių internetinėje parduotuvėje visada yra didelis auto dalių pasirinkimas, išskirtiniai pasiūlymai, greitas, patogus ir saugus apsipirkimas, greitas auto dalių pristatymas į visus Lietuvostokius kaip: Akmenė, Alytus, Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kaunas, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Klaipėda, Kretinga, Kudirkos Naumiestis, Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai, Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Vilnius, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai ir Europos miestustokius kaip Amsterdamas, Atėnai, Belgradas, Berlynas, Bernas, Bratislava, Briuselis, Buchareštas, Budapeštas, Dublinas, Helsinkis, Kijevas, Kišiniovas, Kopenhaga, Lisabona, Liubliana, Liuksemburgas, Londonas, Madridas, Maskva, Minskas, Oslas, Paryžius, Podgorica, Praha, Priština, Reikjavikas, Roma, Ryga, Sarajevas, Skopjė, Sofija, Stokholmas, Talinas, Tirana, Varšuva, Viena, Vilnius, Zagrebas ir kitus Europos miestelius, pigiausios auto dalys ir išskirtinė lojalumo politika.

Kodėl pigiausios dalys internetu?

Šiandien dauguma verslų siekia optimizuoti įmonės veiklą ir mažinti apkrovas fizinėms parduotuvėms ir suteikti patogią galimybę vartotojams įsigyti prekes greičiau ir patogiau internetu. Todėl ir mes siūlome vartotojams šią patrauklią galimybę įsigyti pigiau auto dalis internetu. Dar vienas gana svarbus motyvas apie pigesnes auto dalis yra puikiai suprantamas seniai vairuojantiems. Tik patyrę vairuotojai puikiai supranta, kad pigiausios dalys ne visada yra pats geriausias pasirinkimas naujoms automobilio dalims pakeisti dėl saugumo. Visi patyrę vairuotojai puikiai žino, kad pigiausios dalys ne visada taip gerai dirba kaip originalios dalys ir tarnauja trumpiau, bei dėvisi greičiau, o sukeliant ekstremalias darbines sąlygas auto dalys gali ne taip gerai dirbti kaip OEM dalys. Dažnai auto laužynai gali pasiūlyti pigesnes naudotas dalis, bet jos niekada neatitiks naujų kokybiškų dalių ir tarnavimo laikas bus gerokai trumpesnis. Taigi dėl šių priežasčių ir orientuojamės į saugumą ir aukštos kokybės dalių tiekimą už visiems priimtiną galimą pigiausią kainą. Visos reikiamos auto dalys internetu yra visiems lengvai prieinamos ir randamos autolo.lt dalių kataloge.
Nesvarbu, ar perkate automobiliui variklio ir pakabos dalis, naują padangų rinkinį, ar pagrindinius elementus tokius kaip variklio alyvą ir vairo stiprintuvo skystį, filtrus, auto lemputes, variklio dalis, viską ko reikia automobiliui rasite autolo.lt.
Užsukite, pasinaudokite puikia аutodalių pasiūla, gera kokybe ir pasinaudoję mūsų paslaugomis rekomenduokite savo draugams bei pažįstamiems.

Sėkmingai ir greitai rasti Akumuliatorių pakrovėjai, bet norite sužinoti daugiau?

Visada, kai tik kyla neaiškumų bei klausimų apie pasirinktas automobilio dalis išsamesnę informaciją apie pasirinktą prekę galima rasti kiekvieno produkto aprašyme. Prieš dedant į krepšelį auto dalis verta įsitikinti ar kaip ir šiuo atveju pasirinkti Akumuliatorių pakrovėjai tikrai tinka pasirinktai transporto priemonei. Todėl visada kai tik abejojate pasirinkimu galite susisiekti su mumis bet kokiu Jums patogiu būdu.
Dar neteko pirkti auto dalis iš autolo.lt? Galite nemokamai registruotis, išsirinkiti kokybiškas auto dalis ir išbandyti apsipirkimo paprastumą, greitumą ir mūsų komandos lankstumą. Rinktis naujas auto dalis dabar.
Ačiū, kad esate kartu!